Wizz Air otwiera 25. bazę. Tym razem jest to Kutaisi w Gruzji

Rezerwuj nocleg na: Booking.com | Expedia.com | hotels.com | Otel.com

wizz-kutaisiWizz Air świętuje dzisiaj otwarcie swojej kolejnej, 25-tej bazy, tym razem w Kutaisi w Gruzji. Na lotnisku w Kutaisi linia umieściła jeden z nowych samolotów Airbus A320, a także otworzyła siedem niskokosztowych tras do atrakcyjnych destynacji takich jak: Berlin, Dortmund i Monachium Memmingen w Niemczech, Larnaka na Cyprze, Mediolan we Włoszech, Sofia w Bułgarii oraz Saloniki w Grecji. Wraz z nową ofertą, WIZZ oferuje aktualnie z Kutaisi 11 niskokosztowych tras do ośmiu krajów. Ponadto w siatce połączeń WIZZ jest ponad 70 destynacji z baz linii w Budapeszcie, Katowicach, Sofii, Wilnie i w Warszawie, co umożliwia gruzińskim pasażerom podróże po całej Europie korzystając z niskokosztowej oferty WIZZ.

Pierwszy lot Wizz Air z Kutaisi odbył się w 2012 roku i od tego czasu ponad 600 000 pasażerów skorzystało z oferty WIZZ na trasach z i do Gruzji. Działalność Wizz Air nie tylko zapewnia dogodne połączenie pomiędzy Gruzją i pozostałą częścią Europy, ale również korzystnie wpływa na rozwój zatrudnienia w sektorze turystycznym i lotnictwie. W 2015 roku, Wizz Air przewiózł ponad 125 000 pasażerów na trasach w siatce połączeń z Kutaisi wspierając około 100 lokalnych miejsc pracy*.

Baza WIZZ w Kutaisi to inwestycja 98 mln dolarów** i stworzenie 36 miejsc pracy bezpośrednio związanych z działalnością linii w tym regionie. Tutejsza załoga Wizz Air została przeszkolona według najwyższych standardów, co gwarantuje najlepszą obsługę podczas lotów WIZZ.

Bilety lotnicze w bardzo dobrych cenach: Skyscanner.pl | Tripsta.pl | Flipo.pl

Wizz Air świętuje wyjątkowe wydarzenie otwarcia bazy w Kutaisi oferując 20%*** obniżkę cen na wszystkie loty w gruzińskiej siatce połączeń. To niesamowita okazja do jeszcze większych oszczędności dla pasażerów podróżujących z i do Gruzji. Bilety można rezerwować do końca 23 września na stronie wizzair.com, która dostępna jest także w języku gruzińskim. Ceny biletów zaczynają się już od 9,99 euro****. Z Polski do Kutaisi WIZZ oferuje loty z Katowic i Warszawy a ceny rozpoczynają się już od 129zł****

NAJNOWSZE TRASY WIZZ AIR Z KUTAISI

 

Kierunek

Dni

Data rozpoczęcia

Ceny od****

Berlin

poniedziałek, piątek

23 września

24,99 euro

Dortmund

środa, niedziela

25 września

19,99 euro

Larnaka

wtorek, sobota

24 września

9,99 euro

Mediolan Malpensa

środa, niedziela

25 września

14,99 euro

Monachium Memmingen

poniedziałek, piątek

23 września

19,99 euro

Sofia

wtorek, sobota

24 września

9,99 euro

Saloniki

wtorek, sobota

24 września

14,99 euro

 

Podczas dzisiejszej konferencji prasowej w Kutaisi, Owain Jones, Dyrektor Korporacyjny w Wizz Air, powiedział: “Z wielką dumą świętujemy dzisiaj w Gruzji otwarcie naszej 25. bazy. W 2012 roku umieściliśmy Kutaisi na naszej mapie i od tego czasu przewieźliśmy ponad 600 000 pasażerów na naszych niskokosztowych trasach wpływając tym samym na rozwój sektora turystycznego i lotniczego oraz umacniając stosunki biznesowe między Gruzją i pozostałą częścią Europy. Nasza nowa baza na lotnisku w Kutaisi to szereg nowych miejsc pracy w WIZZ i naszych firmach partnerskich, a także szeroki wybór 11 tras z Kutaisi i możliwość dotarcia do kolejnych ponad 70 destynacji z naszych baz w Budapeszcie, Katowicach, Sofii, Wilnie i w Warszawie. Z wielkim zaangażowaniem działamy na rzecz naszych gruzińskich pasażerów zapewniając coraz więcej możliwości niskokosztowego podróżowania z WIZZ w Europie dzięki owocnej współpracy z lotniskiem w Kutaisi. Nasza tutejsza załoga zapewni doskonałą jakość usług każdemu pasażerowi na pokładzie nowego samolotu Airbus A320.”

(Informacja prasowa)