Wizz Air przewiózł 15 milionów pasażerów w ciągu 12 miesięcy

Rezerwuj nocleg na: Booking.com | Expedia.com | hotels.com | Otel.com

John Stephenson, Executive Vice President Wizz Air (trzeci z lewej strony) wraz z zespołem ds. operacyjnychWizz Air, największa niskokosztowa linia lotnicza w Europie Środkowo-Wschodniej*, po raz pierwszy w historii działalności przewiozła 15 milionów pasażerów w ciągu 12 miesięcy**. Wynik ten oznacza 17 procentowy wzrost rok do roku. Jednocześnie w tym czasie linia odnotowała średnie obłożenie miejsc w samolotach na poziomie 86 procent.

Wizz Air cieszy się także z wyróżnienia „Best Operational Excellence Award – Europe” (Nagroda Operacyjna Doskonałość – Europa) od firmy Airbus, nagradzającej doskonałe wyniki operacyjne przewoźnika w latach 2012 i 2013.

John Stephenson, wiceprezes Wizz Air powiedział: „Przewiezienie 15 milionów pasażerów w ciągu 12 miesięcy potwierdza wysokie zapotrzebowanie na podróżowanie w niskich cenach do 35 krajów, dostępnych w ofercie Wizz Air. Mamy nadzieję gościć jeszcze większą liczbę pasażerów na jednej z naszych 341 tras do 102 miast, szczególnie iż flota Wizz Air do końca 2014 roku powiększy się do 54 samolotów Airbus A320. Udostępniając szeroką ofertę dodatkowych usług i produktów, chcemy wychodzić naprzeciw potrzebom klientów, którzy poszukują wyjątkowych doświadczeń w podróży”.

Nagroda_ Best Operational Excellence(Informacja prasowa)

Bilety lotnicze w bardzo dobrych cenach: Skyscanner.pl | Tripsta.pl | Flipo.pl