Wizz Tours oferuje pakiety wakacyjne do ponad 130 destynacji

Rezerwuj nocleg na: Booking.com | Expedia.com | hotels.com | Otel.com

Wizz Tours zdj 1Grupa Wizz Air wzbogaca ofertę zorganizowanych podróży przez Wizz Tours, które działa jako biuro turystyczne. Korzystając z Wizz Tours, osoby poszukujące atrakcyjnych propozycji mogą łatwo i szybko zaoszczędzić czas i pieniądze dokonując rezerwacji biletów lotniczych i zakwaterowania w dowolnym miejscu z siatki połączeń Wizz Air.

Oferta Wizz Tours jest dostępna wyłącznie w wersji online na wizztours.com. Gwarantuje przegląd ponad 30 000 hoteli w ponad 130 miejscach. To szeroka gama propozycji podróży samolotami Wizz Air do miejsc z oferty Wizz Tours niezależnie od długości i charakteru planowanego wyjazdu. Witryna wizztours.com działa również w języku polskim. Ponadto klienci mogą korzystać z możliwości połączenia telefonicznego, płatnego według stawek lokalnych.

Janos Barits, Dyrektor Zarządzający Wizz Tours, powiedział: “Wizz Tours, dzięki niezliczonej liczbie promocji i propozycji, pozwala naszym klientom rzeczywiście oszczędzić czas i pieniądze. Cały proces odbywa się online i wymaga zaledwie kilku kliknięć. Ceny pakietów z biletami lotniczymi i zakwaterowaniem są tańszą opcją w porównaniu do cen podróży przy osobnej rezerwacji biletów i hotelu. Jednocześnie, planując podróż, pasażerowie mogę wybierać spośród wielu udogodnień i usług Wizz Air.”

W ofercie znajduje się szeroki wybór pakietów. Przykładowo, ceny jednotygodniowego pobytu na Korfu dla 2 osób, z przelotem i wyżywieniem, zaczynają się już od 1550 PLN*. Do Rzymu, wiecznego miasta, można wybrać się już od 1200 PLN* (3 noce w 4-gwiazdkowym hotelu z przelotem dla 2 osób). Za 3 noclegi dla 2 osób w 4-gwiazdkowym hotelu w Barcelonie, razem z przelotem, ceny zaczynają się od 1500 PLN*. Tygodniowy pobyt na Malcie w czerwcu, dla 2 osób, włączając bilety lotnicze, kosztuje już od 2100 PLN*. Dla osób oczekujących wyjątkowo luksusowych warunków w przystępnych cenach oferujemy 1 tydzień w 5-gwiazdkowym hotelu w Dubaju; za pobyt i przelot dla 2 osób ceny zaczynają się już od 3600 PLN*. Pełna i aktualna oferta znajduje się na stronie: wizztours.com.

Bilety lotnicze w bardzo dobrych cenach: Skyscanner.pl | Tripsta.pl | Flipo.pl

Wizz Tours to bezpieczne i komfortowe podróżowanie samolotami Wizz Air. Spokój zapewniamy dzięki dogodnym warunkom ubezpieczenia oferowanym przez nasze biuro turystyczne”, dodał Janos Barits.

Pakiety Wizz Tours można szybko i łatwo rezerwować online. Lista dostępnych hoteli wyświetlana jest po wybraniu przez klienta kierunku oraz daty podróży. Po dokonaniu wyboru hotelu oraz rodzaju pokoju rozpoczyna się kolejny etap rezerwacji dotyczący szczegółów lotu (bagaż, priority boarding, ubezpieczenie i inne). Cały proces trwa jedynie kilka minut.

*cennik ważny od 4 maja 2016 roku

(Informacja prasowa)