Pierwsze urodziny Wizz Tours

Rezerwuj nocleg na: Booking.com | Expedia.com | hotels.com | Otel.com

Wizz Air MaltaWizz Tours, platforma łącząca usługi rezerwacji lotów i miejsc hotelowych, wspierana przez Wizz Air, obchodzi pierwsze urodziny. Działalność Wizz Tours zainaugurowano w październiku 2013 r. w celu zapewnienia większej wygody i oszczędności podróżnym*, poprzez połączenie niskokosztowej oferty Wizz Air do wielu międzynarodowych destynacji, z wysokiej jakości pakietami wakacyjnymi. Dzięki internetowemu kanałowi dystrybucji, przyjaznemu zarówno klientom jak i ich budżetom, Wizz Tours z myślą o konsumentach utrzymuje niskie ceny usług i udostępnia szeroką ofertę 30 tysięcy hoteli oraz tysięcy lotów realizowanych przez linie Wizz Air.

Wizz Tours w pierwszym roku działalności cieszył się ogromną popularnością. Odnotowano 40 tysięcy rezerwacji, dokonanych na stronie internetowej wizztours.com, która obecnie dostępna jest w kilku wersjach językowych: po angielsku, węgiersku oraz po polsku. Najpopularniejszymi kierunkami wybieranymi przez klientów Wizz Tours są Rzym, Paryż, Londyn, Barcelona.

András Orosz, menadżer Wizz Tours, powiedział: „Świętujemy urodziny platformy Wizz Tours! Za nami pierwszy rok, podczas którego z lotów Wizz Air można było korzystać w pakiecie z wakacjami Wizz Tours. Taka opcja daje naszym konsumentom zdecydowanie więcej swobody, niż gdyby mieli kupować lot i zakwaterowanie osobno. Loty realizowane przez Wizz Air na trasach do Zjednoczonych Emiratów Arabskich, Grecji, Hiszpanii, Włoch i innych krajów stanowią ogromne wsparcie dla oferty Wizz Tours. Poprzez naszą platformę, rodziny z dziećmi mogą zarezerwować słoneczny, wakacyjny wypad na 7 dni już od 1 190 PLN** lub odkrywać nieznane wcześniej miasta podczas 3-dniowych wycieczek do stolic już od 599 PLN**. Wizz Air i Wizz Tours to najlepszy wybór dla poszukujących niskich cen i wspaniałych wakacji”.

* W porównaniu do zakupu biletu lotniczego i rezerwacji hotelowej dokonywanych osobno

Bilety lotnicze w bardzo dobrych cenach: Skyscanner.pl | Tripsta.pl | Flipo.pl

** Cena pakietu zawiera bilet lotniczy tam i z powrotem, zakwaterowanie w hotelu na wskazaną ilość nocy i osób. Cena biletu lotniczego zawiera podatki, opłaty obowiązkowe oraz jedną sztukę dużego bagażu podręcznego (56cm x 45cm x 25cm). Każda sztuka bagażu rejestrowanego podlega dodatkowej opłacie.

(Informacja prasowa)