Wystartowało nowe połączenie Wizz Air z Lublina do Izraela!

Rezerwuj nocleg na: Booking.com | Expedia.com | hotels.com | Otel.com

Tania linia lotnicza Wizz Air rozpoczęła wczoraj loty na nowej trasie ze swojej bazy w Lublinie do Tel Awiwu w Izraelu. Najnowsze połączenie WIZZ odbywa się dwa razy w tygodniu, w poniedziałki i w piątki, idealnie nadając się na wyjazdy weekendowe. Bilety są dostępne w sprzedaży na wizzair.com, a ich ceny rozpoczynają się już od 89 PLN*.

Tel Awiw to nowoczesne, kosmopolityczne, tętniące życiem miasto. Jest doskonałym miejscem do wypoczynku przez cały rok. Turyści doceniają wyborną kuchnię i wyjątkowy smak kawy. Miasto zaskakuje fascynującymi krajobrazami, licznymi galeriami sztuki, eleganckimi butikami i pięknymi plażami.

Od pierwszego lotu Wizz Air w 2012 roku, linia sukcesywnie rozwija swoją ofertę z Lublina, która obecnie składa się z ośmiu niskokosztowych tras do sześciu krajów. W 2016 roku Wizz Air przewiózł ponad 280 000 pasażerów na trasach z i do Lublina wspierając jednocześnie ponad 200 etatów w regionie w branżach pośrednio związanych ze swoją działalnością**. W ofercie sprzedaży Wizz Air w 2017 roku znajduje się ponad 346 000 miejsc na trasach w lubelskiej siatce połączeń, co stanowi wzrost o 12% w porównaniu do poprzedniego roku.

Wraz z nową destynacją, Wizz Air oferuje aktualnie w sumie 150 tras z 8 polskich lotnisk.

NAJNOWSZA TRASA WIZZ AIR Z LUBLINA

 

Kierunek

Dni

Data rozpoczęcia

Ceny od*

Tel Awiw

poniedziałek, piątek

19 czerwca

89 PLN

 

Gabor Vasarhelyi, manager ds. komunikacji korporacyjnej w Wizz Air, powiedział: “Po niedawnym otwarciu połączenia do Liverpoolu, z radością uruchamiamy kolejną długo oczekiwaną trasę z naszej lubelskiej bazy. Niskokosztowe połączenie WIZZ z Lublina do Tel Awiwu pozwoli naszym pasażerom poznać uroki tego tętniącego życiem miasta, znanego z bogatego dziedzictwa kulturowego, znakomitej kuchni i niezliczonej ilości klubów nocnych. Z ogromnym zaangażowaniem działamy na rzecz naszych klientów w regionie lubelskim i mamy nadzieję na dalszą owocną współpracę z Portem Lotniczym w Lublinie. Nasza polska załoga serdecznie zaprasza Państwa na pokład!”

Bilety lotnicze w bardzo dobrych cenach: Skyscanner.pl | Tripsta.pl | Flipo.pl

(Informacja prasowa)