Zuchwałe i seksowne: nowe taryfy airberlin już dostępne!

Rezerwuj nocleg na: Booking.com | Expedia.com | hotels.com | Otel.com

Nowe taryfy airberlinTego maja będzie naprawdę gorąco! airberlin prezentuje dziś nowe taryfy. Na początek zaoferowane zostaną dodatkowe bilety w atrakcyjnej taryfie JustFly w cenie od 44 Euro. „Podniebnych podróżników czekają teraz ekscytujące zmiany. Dzięki naszej koncepcji taryfowej poruszymy rynkiem i zdobędziemy nowych fanów. Kierujemy się ku pasażerom zwracającym uwagę na cenę. W taryfie JustFly oferujemy obecnie, nie tylko młodym podróżnym, korzystną opcję bez bagażu – nie ma już więc żadnego powodu, aby nie latać z airberlin”, mówi CEO airberlin, Stefan Pichler.

Towarzysząca zmianom kampania prezentuje zalety czterech taryf (patrz zdjęcie). Oprócz JustFly dostępna jest taryfa FlyDeal – dla pasażerów, którzy nie chcą lub nie mogą zrezygnować z bagażu rejestrowanego – w ramach której można tak jak do tej pory zabrać do 23 kg bagażu. Taryfa FlyClassic ma dodatkowy atut w postaci bezpłatnej rezerwacji miejsc.

Bilety lotnicze w bardzo dobrych cenach: Skyscanner.pl | Tripsta.pl | Flipo.pl

Osoby wybierające taryfę FlyFlex+ mają do dyspozycji dodatkowe korzyści. Przykładowo, przed odlotem mają dostęp do saloników i ekskluzywnych poczekalni, a także pierwszeństwo przy odprawie, czy możliwość skorzystania z szybkiego przejścia przez kontrolę bezpieczeństwa. Zmiana rezerwacji lub jej anulowanie są w przypadku tej taryfy również bezpłatne dla pasażerów.

Szczególnie osoby podróżujące w celach biznesowych wymagają elastyczności, gdyż muszą często dokonywać krótkoterminowych zmian rezerwacji. Taryfa FlyFlex+ umożliwia spontaniczne zmiany planów podróży i to bez ponoszenia żadnych kosztów”, wyjaśnia Pichler.

Szczegółowe informacje na temat poszczególnych taryf dostępne są na stronie internetowej airberlin.com/yourfare.

(Informacja prasowa)