Emirates rozszerzają siatkę połączeń A380 do 30 miast

Rezerwuj nocleg na: Booking.com | Expedia.com | hotels.com | Otel.com

emirates-a380-arrives-in-frankfurt-ribbon-cuttingLinie lotnicze Emirates w dniu wczorajszym dodały Frankfurt do swojej rosnącej listy miast obsługiwanych przez A380. Dzięki temu liczba połączeń w siatce A380 w barwach Emirates wynosi obecnie 30.

Tanie bilety lotnicze kupicie na tripsta.pl

Thierry Antinori, Wiceprezes i Dyrektor Handlowy linii Emirates, który podróżował lotem inauguracyjnym do Frankfurtu, powiedział: „Finansowa stolica Niemiec stanowi dla nas ważny punkt na lotniczej mapie Europy, zatem bardzo cieszymy się, że nasza flagowa maszyna będzie obsługiwała loty do tego miasta. Emirates, za sprawą swego A380, nadały podróżom nowy wymiar. Pasażerowie pierwszej klasy i klasy biznes mają dostęp do pokładowego salonu, który stał się popularnym miejscem spotkań podróżujących na wysokości 12 kilometrów. Na ziemi, pasażerowie mogą korzystać z naszych światowej klasy poczekalni oraz z usługi szofera do oraz z lotniska. 14 kabin klasy pierwszej dostępnych na pokładzie naszego A380 oferuje wymagającym pasażerom czas i przestrzeń do wypoczynku z wieloma luksusowymi akcentami. Podróżni we wszystkich klasach mogą korzystać z Wi-Fi oraz wielokrotnie nagradzanego systemu rozrywki ice z ponad 1800 kanałami na żądanie.”

Emirates, z flotą 51 A380, są największym operatorem kultowego Airbusa superjumbo, który od 2008 roku przewiózł ponad 28 mln pasażerów na całym świecie. Linie są także największym odbiorcą A380 – 89 samolotów tego typu czeka na dostawę, a program A380 według szacunków wesprze bezpośrednio około 12000 miejsc pracy w Niemczech.

emirates-a380-lands-in-frankfurtW 2014 r. Emirates wprowadziły już połączenia A380 do Barcelony, Londynu Gatwick, Zurychu, Kuwejtu, Bombaju i Frankfurtu. Wkrótce uruchomione zostaną rejsy A380 do Dallas Fort Worth – 1 października, San Francisco – 1 grudnia, i Houston – 3 grudnia.

(Informacja prasowa)