Emirates świętowały razem z Mistrzem Świata w Piłce Nożnej 2014

Rezerwuj nocleg na: Booking.com | Expedia.com | hotels.com | Otel.com

emirates-emirates-cabin-crew-line-up-with-the-2014-fifa-world-cup-winners-medals-ready-for-the-presentationWśród kibiców dopingujących piłkarzy podczas finału Mistrzostw Świata nie mogło zabraknąć Emirates, Oficjalnego Światowego Partnera FIFA. Przedstawiciele przewoźnika złożyli gratulacje niemieckiej drużynie zaraz po ostatnim gwizdku zwycięskiego meczu.

Jednym z elementów ceremonii zamknięcia mundialu 2014 było przekazanie medali przez reprezentację międzynarodowej załogi pokładowej Emirates na ręce Seppa Blattera, prezesa FIFA.

To był finał godny rozgrywek najwyższej rangi. Zarówno Niemcy, jak i Argentyna są częścią naszej siatki, a więc kibicowaliśmy obu drużynom równie mocno. W ubiegłym miesiącu na pokładach naszych samolotów podróżowało 18000 kibiców z całego świata. Cieszymy się, że mogliśmy przyczynić się do spotkania fanów futbolu i razem z nimi przeżywać piłkarskie emocje. Tak niezapomniane wydarzenia, wspólna pasja zawodników i kibiców oraz niesamowite sukcesy na boisku to powody, dla których niezmiennie inwestujemy w sponsoring sportowy, zwłaszcza w obszarze piłki nożnej – powiedział Tim Clark, prezes linii Emirates.

Emirates zostały Oficjalnym Światowym Partnerem FIFA w 2006 roku. W 2014r. Cristiano Ronaldo i Pelé zostali Globalnymi Ambasadorami przewoźnika.

(Informacja prasowa)