Emirates z trzypoziomowym stoiskiem Emirates Infinite Possibilities na tegorocznych targach ITB w Berlinie

Rezerwuj nocleg na: Booking.com | Expedia.com | hotels.com | Otel.com

Linie Emirates, najlepszy przewoźnik lotniczy roku 2016 według plebiscytu Skytrax World Airline Awards, wyraźnie zaznaczyły swoją obecność na tegorocznych targach ITB w Berlinie, po raz kolejny zdobywając uznanie uczestników wydarzenia, które odbyło się w dniach 8-12 marca. Przewoźnik zachwycił gości tegorocznej edycji największych targów turystycznych na świecie swoim trzypoziomowym stoiskiem Emirates Infinite Possibilities, które w ciągu pięciu dni odwiedziły tysiące osób.

Tłumy przyciągnął słynny salon pokładowy Emirates A380 w najnowszej odsłonie, który można było podziwiać po raz pierwszy właśnie na tegorocznych targach ITB w Berlinie. W ulepszonym salonie pokładowym A380, który stanowi część wielomilionowego programu modernizacyjnego, znalazły się m.in. strefy wypoczynkowe wyposażone w stoliki przy oknie.

Okazałe stoisko Emirates, które debiutowało podczas targów ITB w ubiegłym roku, po raz kolejny dało odwiedzającym możliwość zobaczenia na własne oczy najbardziej charakterystycznych elementów oferty pokładowej przewoźnika. Oprócz salonu pokładowego A380, linie Emirates zaprezentowały naturalnych rozmiarów model kabiny prywatnej dla pasażerów klasy pierwszej, fotel dla klasy biznes oraz szerokie fotele znajdujące się w klasie ekonomicznej. Z boku stoiska znajdowała się jeszcze jedna atrakcja znana z samolotów A380, która wzbudziła podziw odwiedzających – kabina prysznicowa Shower Spa wyposażona w prysznic i ogrzewanie podłogowe.

Podczas targów ITB 2017 w Berlinie w siedmiu nowoczesnych salach konferencyjnych rozmieszczonych na dwóch piętrach odbyło się ponad 500 spotkań, co potwierdza znaczenie kontaktów z partnerami handlowymi, klientami i przedstawicielami branży. W strefach gastronomicznych goście mogli doświadczyć wielokrotnie nagradzanej obsługi i spróbować wyśmienitych potraw, dzieląc się pomysłami i najlepszymi praktykami.

Od dwudziestu lat linie Emirates nieustannie zwiększają swoje zaangażowanie na targach ITB w Berlinie i niemieckim rynku – to zdecydowanie największa wystawa przewoźnika poza macierzystym rynkiem w Dubaju.

(Informacja prasowa)