Eurolot poleci do Niemiec i na Bałkany!

Rezerwuj nocleg na: Booking.com | Expedia.com | hotels.com | Otel.com

2012-05-30EuroLOT_pawi291_sky1[1]Polska regionalna linia lotnicza Eurolot otwiera z początkiem sezonu zimowego 2014 nowe połączenia z Lotniska Chopina w Warszawie. Bombardiery Q400 w barwach Eurolotu będą operować od 26 października br. do Stuttgartu w Niemczech oraz do „bałkańskich” portów: Zagrzebia (Chorwacja), Kiszyniowa (Mołdawia) oraz od 27 października br. do Kluż-Napoki (Rumunia). Od dzisiaj bilety na te nowe kierunki Eurolotu będą dostępne w sprzedaży w systemie rezerwacyjnym przewoźnika.

Południowo-wschodnia część Niemiec to jeden z najzamożniejszych i najbardziej rozwiniętych ekonomicznie rynków niemieckich, ale również europejskich. Stuttgart to miasto, w którym swoje siedziby mają duże koncerny oraz międzynarodowe korporacje, co przekłada się m.in. na wysoki ruch pasażerski, zwłaszcza biznesowy. W nadchodzącym sezonie zimowym dzięki nowym rejsom Eurolotu region będzie miał bezpośrednie połączenie z Warszawą i Europą Środkowo-Wschodnią.

Bilety lotnicze do Niemiec na portalu PanSamolocik.pl

Eurolot elastycznie i dynamicznie reaguje na nowe szanse, które pojawiają się na rynku lotniczym. Takie możliwości dają nam właśnie nowe trasy z Warszawy, które od sezonu zimowego znajdą się w ofercie naszych linii. Niektóre z nich, zwłaszcza kierunki „bałkańskie”, określane są często jako niszowe, ale i „przyszłościowe”, które dopiero czeka znaczny rozwój usług turystycznych oraz ruchu pasażerskiego. Podobnie było dwa lata temu w przypadku uruchomienia wakacyjnych rejsów z Polski do Chorwacji, którą jako pierwszy polski przewoźnik „odkrywaliśmy” dla podróżnych. Teraz te trasy są naszą mocną pozycją na mapie i wierzę, że nowe kierunki także spełnią oczekiwania pasażerów – mówi Tomasz Balcerzak, Prezes Zarządu Eurolot SA.

Tanie bilety lotnicze kupicie na tripsta.pl

Ogromnym atutem Eurolotu mogą okazać się nowe tzw. „bałkańskie” kierunki czyli Zagrzeb, Kiszyniów i Kluż-Napoka. W powszechnej opinii przyjęło się, że są to niszowe regiony na rynku lotniczym, „nieodkryte” wcześniej przez innych przewoźników polskich, a z drugiej strony coraz chętniej odwiedzane przez podróżnych, zarówno turystycznych jak i biznesowych. Dzięki nowym połączeniom na Półwysep Bałkański Eurolot ma szanse stać się łącznikiem między krajami „nowej Europy”, a Polską i regionem Europy Środkowo-Wschodniej. Nowa oferta przewoźnika to także szansa na zaistnienie w portach i na rynkach, na których inne linie nie wykorzystują pełnego potencjału ruchu pasażerskiego, przede wszystkim w kierunku Polski.

Potencjał nowych kierunków na mapie połączeń Eurolotu to także pierwszy krok w nawiązaniu długofalowej współpracy z partnerami m.in. z branży turystycznej, w zakresie promocji samej marki Eurolotu, jak i naszego kraju.

Bilety lotnicze do Niemiec na portalu PanSamolocik.pl

Bombardiery Eurolotu będą operować do Zagrzebia 7 razy w tygodniu, do Kluż-Napoki 6 razy w tygodniu, a do Kiszyniowa 4 razy w tygodniu. Co więcej, do tych portów na Półwyspie Bałkańskim podróżni dotrą z warszawskiego lotniska w niecałe 2 godziny.

Natomiast z Warszawy do Stuttgartu zaplanowano loty przez 7 dni w tygodniu, a czas podróży wyniesie niewiele ponad 2 godziny.  Szczegółowy rozkład będzie dostępny na stronie internetowej przewoźnika: Eurolot.com.

Ceny biletów na tzw. „bałkańskie” kierunki zaczynają się już od 799 złotych w obie strony. Oferta na rejsy z warszawskiego lotniska do Stuttgartu zaczyna się od 699 złotych w obie strony.

(Informacja prasowa)