Finnair otwiera nową trasę do Astany podczas World Expo 2017

Rezerwuj nocleg na: Booking.com | Expedia.com | hotels.com | Otel.com

fin-airbus-a319-low-resolution-jpgFinnair doda nową krótkodystansową trasę to Astany w Kazachstanie, w sezonie letnim 2017. Przewoźnik będzie obsługiwał dwa rejsy tygodniowo między Helsinkami i Astaną, od 20 czerwca do 11 sierpnia 2017. Zbiegnie się to z World Expo 2017, które rozpoczyna się w czerwcu 2017.

Finnair będzie latał do Astany samolotami A319, lot będzie trwać cztery godziny i dziesięć minut. Wyloty z Helsinek będą obsługiwane we wtorki i czwartki, loty powrotne z Astany w środy i piątki.

Rezerwuj lot na stronie przewoźnika www.finnair.com

Dodanie trasy do Astany będzie dużym atutem w naszej rozwijającej się sieci połączeń w sezonie letnim 2017″, mówi Juha Järvinen, dyrektor handlowy Finnaira. „Finnair poleci do Kazachstanu po raz pierwszy, cieszymy się, że możemy wykonać ten ważny krok do poszerzenia naszych usług w regionie Azji Środkowej. Podczas World Expo 2017 oczekuje się uczestnictwa kilku milionów zwiedzających i chcemy zaproponować naszym klientom z Europy i Ameryki Północnej dogodne połączenie na Expo z naszego głównego portu lotniczego w Helsinkach.”

Finnair obsługuje dwa razy dziennie loty z Warszawy do Helsinek, raz dziennie z Gdańska i do pięciu lotów tygodniowo z Krakowa.

(Informacja prasowa)