Jeszcze większa elastyczność dla pasażerów Lufthansa Group!

Rezerwuj nocleg na: Booking.com | Expedia.com | hotels.com | Otel.com

Jeszcze większa elastyczność dla pasażerów Lufthansa Group. Z początkiem września Lufthansa Group wprowadzana na europejskich trasach linii Austrian Airlines, Lufthansa i SWISS możliwość przebukowania biletu powrotnego na wcześniejszy przelot tego samego dnia.

Pasażerowie korporacyjni są ciągle w drodze. Kiedy tylko skończą spotkanie, albo zostanie ono anulowane, cały grafik musi zostać szybko dostosowany do ich potrzeb. Dotyczy to również podróży. Aby wyjść naprzeciw oczekiwaniom takich pasażerów, Lufthansa Group wprowadza kolejne udogodnienia. Z początkiem września pasażerowie na europejskich trasach Austrian Airlines, Lufthansy i SWISS posiadający bilety w kategorii Ekonomicznej Flex lub Klasie Biznes będą mogli przebukować swój bilet powrotny na wcześniejszy przelot tego samego dnia. Dotychczas taka opcja była dostępna za dodatkową opłatą.

Rejs nie może zostać przebukowany aż do dnia wylotu i zmiana rezerwacji jest możliwa tylko jeśli są wolne miejsca w Klasie Ekonomicznej (dla biletów Ekonomicznych Flex) lub Klasie Biznes (dla biletów w Klasie Biznes). Pasażerowie Lufthansy mogą dokonać zmiany rezerwacji podczas odprawy online, poprzez aplikację Lufthansa App lub w punktach odprawy na lotniskach. Podróżujący Austrian Airlines lub SWISSem mogą przebukować swoje bilety podczas odprawy w kioskach i punktach odprawy na lotniskach.

Bezpłatna zmiana rezerwacji nie jest możliwa na połączeniach code-share ani dla pasażerów, którzy już nadali swój bagaż lub wykupili dodatkowe usługi (upgrade klasy podróży, posiłki specjalne, etc.). Trasa nowego przelotu musi być identyczna z oryginalną na pierwotnym bilecie.

(informacja prasowa)