LOT oficjalnym przewoźnikiem międzynarodowej imprezy Herbalife IRONMAN 70.3 Gdynia

Konferencja Herbalife IRONMAN 70.3 Gdynia, 01.12.2014 OkęcieSamolot LOT-u w barwach jednych z najbardziej znanych zawodów triathlonowych na świecie. Podczas konferencji prasowej w hangarze na terenie bazy technicznej LOT AMS w Warszawie LOT zaprezentował Embraera 175, który przez najbliższe pół roku będzie latał w malowaniu Herbalife IRONMAN 70.3 Gdynia. Jest to jeden z elementów współpracy LOT-u z organizatorami pierwszych w Polsce zawodów z serii IRONMAN 70.3®.

IRONMAN®  jest obecny na 5 kontynentach, a w ramach cyklu organizowanych jest w ciągu roku ponad 130 imprez, w których uczestniczy ponad 250 tysięcy sportowców.

„Cieszymy się, że tak znane i prestiżowe zawody wreszcie odbędą się w Polsce. Jest to ogromne wyróżnienie i docenienie wielu lat ciężkiej pracy na rzez popularyzacji triathlonu w Polsce” – mówi Piotr Netter, dyrektor Herbalife IRONMAN 70.3 Gdynia. „Na zawody Ironman przyjeżdżają ludzie z całego świata. Statystycznie nawet połowa uczestników takich zawodów to obcokrajowcy. Tym bardziej cieszymy się, że udało nam się nawiązać współpracę z naszym narodowym przewoźnikiem lotniczym. Wspólnie z PLL LOT chcemy zadbać o wygodną i przyjemną podróż na miejsce zawodów oraz zapewnić naszym uczestnikom komfortowy pobyt w Gdyni” – dodaje.

Bilety lotnicze w bardzo dobrych cenach: Skyscanner.pl | Tripsta.pl | Flipo.pl

Już na początku grudnia w niebo wzbije się Embraer 175 w barwach PLL LOT i Herbalife IRONMAN 70.3 Gdynia. Będzie go można podziwiać na różnych trasach europejskich i krajowych przez kolejne 6 miesięcy, aż do końca maja.

„LOT jako nowoczesny, międzynarodowy przewoźnik z przyjemnością angażuje się w tak prestiżowe i rozpoznawalne na całym świecie wydarzenie. Cieszymy się, że możemy włączyć się w propagowanie zdrowego stylu życia i sportowej rywalizacji” – mówi Sebastian Mikosz Prezes PLL LOT, który jednocześnie został jednym z ambasadorów imprezy.

„Szczególnie bliskie jest nam hasło polskiej edycji IRONMANA  – ‚Wznosimy się na wyższy poziom’. LOT w ostatnim czasie intensywnie się zmienia, podobnie jak w sporcie – pokonuje dotychczasowe słabości, stawia przed sobą trudne wyzwania i zdobywa nową ofertą coraz większe uznanie pasażerów. Chętnie też włączamy się w akcje, które w ciekawy sposób promują nasz kraj. Zapraszamy na pokłady naszych samolotów wszystkich, którzy będą chcieli z różnych miast na świecie i w kraju przylecieć w sierpniu do Gdyni i rywalizować
w zawodach triathlonowych” – dodaje Sebastian Mikosz.

LOT na swoich pokładach popularyzuje również zdrowy tryb życia. Już obecnie  podczas rejsów długodystansowych Dreamlinerami proponuje śniadania fit w klasie LOT Premium oraz LOT Business Class. W 2015 roku oferta będzie rozbudowywana na wszystkie klasy i połączenia, także europejskie. Nowa propozycja to idealne rozwiązanie dla wszystkich, którzy dbają o zdrowie i formę, a na pokładzie samolotu chcą zjeść pożywny posiłek skomponowany z lekkich i najzdrowszych składników, zawierających dużo warzyw, białe mięso lub ryby.

Rezerwuj nocleg na: Booking.com | Expedia.com | hotels.com | Otel.com

LOT jako oficjalny przewoźnik Herbalife IRONMAN 70.3 Gdynia stworzył także dedykowaną ofertę dla uczestników oraz ich rodzin.  Natomiast nowatorskie, osobiste biuro podróży – LOT Travel przygotowało pełne, bardzo atrakcyjne pakiety składające się z przelotu, hotelu, transportu oraz ubezpieczenia.

Herbalife Ironman 70.3 Gdynia wraz z imprezami towarzyszącymi odbędzie się w dniach 7-9 sierpnia 2015. W programie zawodów zaplanowane są zawody na dystansie długim (1,9 km pływania – 90 km rowerem i 21,1 km biegiem) oraz sprinterskim (0,75 km – 20 km – 5 km), a także sztafety dla 3-osobowych drużyn oraz aquathlony dla dzieci.

Więcej informacji i zapisy na www.ironmangdynia.pl

(Informacja prasowa, foto: Rafał Nowakowski, Beata Czarnecka)