Lufthansa po raz pierwszy poleci do miasta Panama

Rezerwuj nocleg na: Booking.com | Expedia.com | hotels.com | Otel.com
Lufthansa_Airbus_A340-300_D-AIGB_Toronto_Pearson_International_Airport

Foto: BriYYZ / flickr

Lufthansa nadal rozszerza swoją siatkę połączeń z Ameryką Południową. Od 16 listopada 2015, przewoźnik po raz pierwszy zaoferuje stałe rejsy do Panamy (miasta), z zastrzeżeniem zgody rządu.

Airbus A340-300 będzie latać pięć razy w tygodniu pomiędzy Frankfurtem a gospodarczą metropolią Ameryki Centralnej. LH484 opuści port przesiadkowy Lufthansy we Frankfurcie o 10.15 rano i wyląduje w Panamie o 16.40 czasu lokalnego, po rejsie trwającym 12 godzin i 25 minut. Powrotny LH485 wystartuje z miasta Panama wczesnym wieczorem i dotrze do Frankfurtu następnego dnia rano. Pasażerowie mogą oczekiwać na pokładzie standardowego, wysokiego poziomu komfortu. 298 foteli będzie dostępnych w konfiguracji Klasy Biznes, Klasy Ekonomicznej Premium i Klasy Ekonomicznej. Wszystkie kabiny mają najnowszy dizajn: fotele Klasy Biznes przy pomocy jednego przycisku mogą być przekształcone w płaskie łóżko o długości 1,98 cm. Nowa Klasa Ekonomiczna Premium zapewni większą przestrzeń na nogi oraz odstęp między pasażerami. Indywidualny system rozrywki pokładowej zapewni bogaty wybór filmów, seriali i muzyki pasażerom podróżującym we wszystkich klasach. Na całym pokładzie jest również dostępny szerokopasmowy Internet WiFi.

Bilety lotnicze w bardzo dobrych cenach: Skyscanner.pl | Tripsta.pl | Flipo.pl

Lufthansa rozszerza jednocześnie partnerstwo z panamskim przewoźnikiem Copa. Dzięki tej współpracy pasażerowie Lufthansy będą mogli w przyszłości dostać się do 50 miast w Ameryce Centralnej i Południowej oraz na Karaibach. Najważniejszymi kierunkami podróży w siatce połączeń Copa są lotniska w Peru, Ekwadorze, Kostaryce, Nikaragui

i Gwatemali. Rozkłady połączeń Lufthansy i Copa są tak skoordynowane, aby zapewnić pasażerom dogodne przesiadki w głównym porcie przesiadkowym Copa na obie Ameryki, na lotnisku w Tocumen.

Położona pomiędzy Kostaryką a Kolumbią Panama w ciągu ostatnich lat odnotowuje znaczący wzrost gospodarczy. Oprócz słynnego Kanału Panamskiego, Panama może się poszczycić ważnym sektorem bankowym, korzystnym położeniem geograficznym i rozwiniętą infrastrukturą, które są powodami podróży biznesowych do krajów Ameryki Centralnej. Dziewicze plaże i liczne parki narodowe z lasami tropikalnymi i namorzynowi oraz wyjątkowy podwodny świat stanowią obietnicę niezapomnianych wakacji.

Bilet w dwie strony do Panamy można zarezerwować już od 799 euro. Dodatkowe informacje oraz obsługa rezerwacji Lufthansy są dostępne na LH.com oraz w każdym.

(Informacja prasowa)