Maciej Stroiński nowym Sekretarzem Generalnym – Dyrektorem Zarządzającym Aeroklubu Polskiego

Rezerwuj nocleg na: Booking.com | Expedia.com | hotels.com | Otel.com

Stroiński zastąpił na tym stanowisku Ryszarda Michalskiego, który pełnił obowiązki Sekretarza Generalnego od grudnia 2016 roku. Ustępujący Sekretarz nie rozstaje się jednak z Aeroklubem. W dalszym ciągu będzie Szefem Szkolenia AP, a także zastępcą Dyrektora Zarządzającego. Maciej Stroiński pracuje w Aeroklubie Polskim od 1 kwietnia i do tej pory zajmował się głównie marketingiem, oraz PRem. Jest także koordynatorem Aeroklubu do spraw The World Games 2017.

Jako Sekretarz Generalny, chce wprowadzić Aeroklub Polski w drugie stulecie istnienia, jako związek sportowy nowoczesny i  dynamiczny, który nadaje ton środowisku sportów lotniczych, a odważnymi działaniami wyznacza trendy w marketingu sportowym. Nowy Sekretarz generalny zapowiada szeroką współpracę z całym środowiskiem lotniczym i nowe projekty promujące lotnictwo sportowe.

Bilety lotnicze w bardzo dobrych cenach: Skyscanner.pl | Tripsta.pl | Flipo.pl

Stroiński do AP przyszedł z Telewizji Polsat gdzie był prowadzącym pasmo informacyjne To Jest Dzień, a także Wydarzenia. Dla Polsatu realizował także, we współpracy z Air Sports Promotion, liczne relacje z najważniejszych imprez lotniczych na świecie, m.in. World Air Games w Dubaju oraz Samolotowe Mistrzostwa Świata w Lataniu Rajdowym w Santa Cruz w Portugalii.

Przedtem pracował także w TVN i TVP. Był też Dyrektorem Generalnym w Telewizji WTK. Od lat zajmuje się kreowaniem projektów marketingowych, a także doradztwem w zakresie PR. Prowadzi szkolenia wizerunkowe. Jest także wykładowcą akademickim współpracującym z wydziałem Media Working Collegium Da Vinci w Poznaniu i Uniwersytetem Warszawskim.

Maciej Stroiński ma licencję PPL (A) i jak zapowiada, planuje w tym roku dołączyć do grona pilotów rywalizujących w lataniu precyzyjnym.

(Informacja prasowa)