Milion członków WIZZ Discount Club

Rezerwuj nocleg na: Booking.com | Expedia.com | hotels.com | Otel.com

Agnieszka Krzakała Wizz AirWizz Air ma już milion członków w programie WIZZ Discount Club i świętuje ten ważny krok milowy 20% obniżką cen na wszystkie rezerwacje dokonane dzisiaj w programie WIZZ Discount Club.

WIZZ Discount Club został wprowadzony w marcu 2011 roku z myślą o lojalnych klientach podróżujących z rodziną i z przyjaciółmi. Program był stale doskonalony na podstawie informacji zwrotnych od pasażerów linii Wizz Air i obecnie oferuje szeroki wybór zniżek na podróże oraz związane z nimi usługi.

Oprócz gwarantowanej minimalnej zniżki w wysokości 10 euro na bilety lotnicze, użytkownicy mogą zaoszczędzić kolejne 5 euro na każdym dużym bagażu podręcznym i bagażu rejestrowanym kupionym online. Wizz Air oferuje dwa rodzaje członkostwa, aby jak najlepiej zaspokoić potrzeby swoich klientów. Członkostwo standardowe gwarantuje najniższe ceny oraz liczne zniżki dla jednego członka oraz jednej osoby towarzyszącej. Natomiast członkostwo grupowe oferuje najkorzystniejsze warunki dla właściciela konta oraz maksymalnie pięciu towarzyszy podróży. Więcej informacji o programie można znaleźć na wizzair.com.

Aby uczcić dzisiejszy niezapomniany kamień milowy, Wizz Air obniża ceny wszystkich rezerwacji dokonanych w dniu dzisiejszym przez obecnych i nowych członków WIZZ Discount Club.

OPŁATY ZA CZŁONKOSTWO W WIZZ DISCOUNT CLUB

Typ członkostwa

Roczna opłata

Członkostwo standardowe

29,99 euro

Członkostwo grupowe

49,99 euro

George Michalopoulos, Dyrektor Handlowy w Wizz Air powiedział: “Z wielką radością obserwujemy rosnące zainteresowanie programem WIZZ Discount Club. Oprócz bardzo korzystnych warunków, które generują duże oszczędności dla osób często podróżujących, WIZZ Discount Club to również idealne rozwiązanie dla pasażerów, którzy podróżują z rodziną lub z przyjaciółmi. Wprowadzając dzisiejszą promocję, obniżając ceny o 20%, chcemy podziękować naszym klientom korzystającym z programu WIZZ Discount Club i zachęcić ich do skorzystania z oferty przygotowanej specjalnie dla nich.”

(Informacja prasowa)