Milionowy pasażer Ryanair w Szczecinie

Rezerwuj nocleg na: Booking.com | Expedia.com | hotels.com | Otel.com

Ryanair_1mln_SzczecinRyanair dziś (20 sierpnia) uczciła wraz z Portem Lotniczym Szczecin – Goleniów specjalną okazję: odprawiono milionowego pasażera latającego z irlandzkim przewoźnikiem z/do Szczecina.

Milionową pasażerką została pani Anna Mędlewska, podróżująca do Londynu z mężem, synem oraz szwagrem i jego żoną. Pani Anna poleciała w odwiedziny do brata, ma także zamiar zwiedzić z całą rodziną Londyn. Przedstawicielka linii lotniczej Ryanair podarowała Pani Annie voucher na dwa bilety lotnicze w dwie strony, natomiast Port Lotniczy przekazał szczęśliwej pasażerce zestaw upominków, w tym kosmetyki.

Tanie bilety lotnicze kupicie na tripsta.pl

Ryanair w Polsce przewozi rekordową liczbę pasażerów i zajmuje pozycję lidera na rynku. Irlandzki przewoźnik obecnie oferuje 3 połączenia ze Szczecina.

Klaudia Kałążna, Manager ds. Sprzedaży i Marketingu na region Europy Środkowej i Wschodniej z Ryanair, powiedziała w Szczecinie:

Ryanair w Polsce przewozi rekordową liczbę pasażerów i zajmuje pozycję lidera na rynku. Polscy pasażerowie wybrali Ryanair ze względu na najniższe ceny połączeń, największą punktualność, najmniejszy odsetek zagubionych bagaży oraz coraz lepszą obsługę klienta. Oferujemy obecnie 3 połączenia z Portu Lotniczego Szczecin – Goleniów i jesteśmy zaszczyceni mogąc wręczyć nagrodę pani Annie Mędlewskiej – naszej milionowej pasażerce w Szczecinie. Bardzo cieszy nas fakt, że Polacy coraz częściej wybierają podróż samolotem i jesteśmy przekonani, że liczba pasażerów podróżujących z nami będzie jeszcze szybciej wzrastać. Wprowadzanie coraz większych udogodnień, takich jak nowa strona internetowa, aplikacja mobilna, czy możliwość korzystania z opcji płatności PayPal, udowadnia, że Ryanair oferuje swoim klientom dużo więcej, niż tylko niskie ceny.

Maciej Dziadosz, Prezes Zarządu Portu Lotniczego Szczecin-Goleniów, powiedział dziś podczas konferencji:

Pierwszy lot z naszego lotniska linia Ryanair wykonała 30 października 2005 roku, ” i tak to się zaczęło” …….

Już ponad milion mieszkańców naszego regionu i turystów odwiedzających przepiękne Pomorze Zachodnie skorzystało z naszego lotniska wybierając jako przewoźnika – Ryanair. Dzięki tym połączeniom oszczędzają nie tylko pieniądze, ale i czas. To za pośrednictwem linii Ryanair Wielka Brytania i Irlandia są oddalone od naszego regionu tylko o dwie godziny drogi.

Na milionowego pasażera czekaliśmy prawie 9 lat. Jestem pewien, że przez ten okres czasu udowodniliśmy linii Ryanair, że jesteśmy solidnym partnerem biznesowym a region Pomorza Zachodniego posiada potencjał na uruchomienie w nieodległej przyszłości kolejnych połączeń, co będzie skutkowało tym, iż kolejny milion pasażerów Ryanair obsłużymy w znacznie krótszym czasiedodał Maciej Dziadosz

Aby uczcić dzisiejszą uroczystość mamy przyjemność ogłosić wyprzedaż biletów w cenach rozpoczynających się już od 96 zł na podróż ze Szczecina od września do listopada 2014r. Zachęcamy do zarezerwowania lotów jak najszybciej na stronie internetowej www.ryanair.com, ponieważ oferta będzie dostępna tylko do poniedziałku (25 sierpnia), do północy.

(Informacja prasowa)

Bilety lotnicze w bardzo dobrych cenach: Skyscanner.pl | Tripsta.pl | Flipo.pl