Na lotnisku w Katowicach otwarto salonik Business Lounge

Rezerwuj nocleg na: Booking.com | Expedia.com | hotels.com | Otel.com

KTW-Business_Lounge (1)Na hali odlotów terminalu pasażerskiego A Katowice Airport został otwarty salonik Business Lounge. Przygotowany został dla osób podróżujących poza strefę Schengen.

Salonik otwarty jest 7 dni w tygodniu w godzinach od 04:00 do 20:00. Klienci saloniku w oczekiwaniu na odlot mogą skorzystać z szerokiej oferty gorących i zimnych napojów, w tym również wyselekcjonowanych napojów alkoholowych oraz słodkich i zimnych przekąsek. Dodatkowo do ich dyspozycji został oddany: bezpłatny Internet, telewizja, prasa krajowa i zagraniczna oraz urządzenia biurowe.

Gwarancje najwyższej jakości usług w Business Lounge oraz przyjemną atmosferę zapewnia wysoko wykwalifikowany personel, który przeszedł szkolenia w warszawskiej Europejskiej Akademii Dyplomacji.

Business Lounge w terminalu pasażerskim A dostępny jest bezpłatnie dla posiadaczy karty Dinners Club, Priority Pass, Airport Angel i Citybank („Korzyści i przywileje”) oraz abonentów programu Premium Card Katowice Airport. Istnieje także możliwość wykupienie jednorazowego skorzystania z saloniku Business Lounge w kwocie 60 zł netto (posiadacze karty programu Star Alliance 45 zł netto), zarówno poprzez system rezerwacyjny na stronie internetowej pyrzowickiego lotniska, jak i w trakcie rezerwacji biletu linii lotniczej Wizz Air na rejsy do krajów strefy Non-Schengen z Katowice Airport.

W takim samym standardzie jak w terminalu pasażerskim A salonik Business Lounge funkcjonuje od marca 2013 roku w hali odlotów w terminalu pasażerskim B, na którym obsługiwani są pasażerowie podróżujących do krajów strefy Schengen.

Bilety lotnicze w bardzo dobrych cenach: Skyscanner.pl | Tripsta.pl | Flipo.pl

(Informacja prasowa)