Nowe połączenia Wizz Air! Z Warszawy do Stavanger, z Katowic do Bolonii, Bristolu i Larnaki.

Rezerwuj nocleg na: Booking.com | Expedia.com | hotels.com | Otel.com

Wizz Air OKWizz Air w dniu dzisiejszym ogłosił dalszy rozwój atrakcyjnej cenowo lotniczej siatki połączeń z Polski. Od 25 czerwca 2015 r. Wizz Air uruchomi nowe połączenie z Lotniska Chopina w Warszawie. Pasażerowie będą mogli polecieć do Stavanger w Norwegii. Z kolei od 24 i 26 czerwca 2015 roku, siatka tras z Katowic zostanie powiększona o loty do Bristolu, Bolonii i o popularny kierunek wakacyjny, Larnakę.

Bristol, 106. lokalizacja w siatce Wizz Air, to niezwykle zróżnicowane miasto, położone w południowo-zachodniej Anglii, rozsławione oryginalną sztuką uliczną, zielenią i wyjątkowymi atrakcjami turystycznymi, takimi jak most wiszący Clifton Suspension Bridge. Bolonia to miejsce, w którym entuzjaści kuchni włoskiej z pewnością odnajdą najlepsze lokalne przysmaki i będą mogli delektować się doskonałym winem. Do Larnaki zmierzają wielbiciele plażowania i słonecznej pogody. Stavanger, nowe polaczenie z lotniska w stolicy Polski, to miasto w Norwegii, popularne ze względu na przepiękne fiordy i wyjątkowo bogatą ofertę kulturalną.

Wyszukaj loty do Bolonii na stronie CenterFly.pl

Ponadto Wizz Air zapowiedział zwiększenie częstotliwości lotów na popularnych trasach z lotniska w Gdańsku. Od 25 czerwca w systemie rezerwacji pojawią się 3 loty tygodniowo do Trondheim, a od 27 czerwca pasażerowie będą mogli korzystać z 3 rejsów dziennie do Londynu Luton.

Po wprowadzeniu czterech nowych tras, siatka Wizz Air urosła do 95 połączeń z Polski do 17 krajów. Bilety na nowych trasach Wizz Air są już dostępne w systemie rezerwacyjnym na stronie wizzair.com w cenach od 79 PLN.

NOWE TRASY WIZZ AIR Z POLSKI:

 

Nowa trasa

Dni

Start

Ceny od**

Katowice – Larnaka

Śr;N

24.06.2015

159 PLN

Katowice – Bristol

Pn;Pt

26.06.2015

119 PLN

Katowice – Bolonia

Pn;Pt

26.06.2015

79 PLN

Warszawa – Stavanger

Wt;Czw;So

25.06.2015

119 PLN

najtańsze loty Warszawa Bolonia na stronie ePrzeloty.pl

DODATKOWE LOTY GDAŃSKA:

Trasa

Loty tygodniowo

Start

Gdańsk – Londyn Luton

z 19 do 21

27.06.2015

Gdańsk – Trondheim

z 2 do 3

25.06.2015

Daniel de Carvalho, rzecznik prasowy Wizz Air, powiedział: „Mamy dobre wieści dla pasażerów z Polski. Wizz Air poszerza swoją niskokosztową ofertę. Latem 2015 roku, w siatce połączeń znajdą się nowe trasy: z Katowic do Bristolu, Bolonii i Larnaki oraz z Lotniska Chopina w Warszawie do Stavanger w Norwegii. Klienci Wizz Air w Gdańsku będą mogli cieszyć się większą ilością połączeń do Londynu Luton i Trondheim. Do samego Londynu od czerwca WIZZ oferować będzie trzy loty dziennie, co sprawi, że rozkład będzie jeszcze bardziej elastyczny, idealny na krótkie wycieczki oraz dopasowany do podróży biznesowych!”.

(Informacja prasowa)