Nowe połączenia Wizz Air! Z Warszawy do Stavanger, z Katowic do Bolonii, Bristolu i Larnaki.

Rezerwuj nocleg na: Booking.com | Expedia.com | hotels.com | Otel.com

Wizz Air OKWizz Air w dniu dzisiejszym ogłosił dalszy rozwój atrakcyjnej cenowo lotniczej siatki połączeń z Polski. Od 25 czerwca 2015 r. Wizz Air uruchomi nowe połączenie z Lotniska Chopina w Warszawie. Pasażerowie będą mogli polecieć do Stavanger w Norwegii. Z kolei od 24 i 26 czerwca 2015 roku, siatka tras z Katowic zostanie powiększona o loty do Bristolu, Bolonii i o popularny kierunek wakacyjny, Larnakę.

Bristol, 106. lokalizacja w siatce Wizz Air, to niezwykle zróżnicowane miasto, położone w południowo-zachodniej Anglii, rozsławione oryginalną sztuką uliczną, zielenią i wyjątkowymi atrakcjami turystycznymi, takimi jak most wiszący Clifton Suspension Bridge. Bolonia to miejsce, w którym entuzjaści kuchni włoskiej z pewnością odnajdą najlepsze lokalne przysmaki i będą mogli delektować się doskonałym winem. Do Larnaki zmierzają wielbiciele plażowania i słonecznej pogody. Stavanger, nowe polaczenie z lotniska w stolicy Polski, to miasto w Norwegii, popularne ze względu na przepiękne fiordy i wyjątkowo bogatą ofertę kulturalną.

Wyszukaj loty do Bolonii na stronie CenterFly.pl

Ponadto Wizz Air zapowiedział zwiększenie częstotliwości lotów na popularnych trasach z lotniska w Gdańsku. Od 25 czerwca w systemie rezerwacji pojawią się 3 loty tygodniowo do Trondheim, a od 27 czerwca pasażerowie będą mogli korzystać z 3 rejsów dziennie do Londynu Luton.

Po wprowadzeniu czterech nowych tras, siatka Wizz Air urosła do 95 połączeń z Polski do 17 krajów. Bilety na nowych trasach Wizz Air są już dostępne w systemie rezerwacyjnym na stronie wizzair.com w cenach od 79 PLN.

NOWE TRASY WIZZ AIR Z POLSKI:

 

Nowa trasa

Dni

Start

Ceny od**

Katowice – Larnaka

Śr;N

24.06.2015

159 PLN

Katowice – Bristol

Pn;Pt

26.06.2015

119 PLN

Katowice – Bolonia

Pn;Pt

26.06.2015

79 PLN

Warszawa – Stavanger

Wt;Czw;So

25.06.2015

119 PLN

najtańsze loty Warszawa Bolonia na stronie ePrzeloty.pl

DODATKOWE LOTY GDAŃSKA:

Trasa

Loty tygodniowo

Start

Gdańsk – Londyn Luton

z 19 do 21

27.06.2015

Gdańsk – Trondheim

z 2 do 3

25.06.2015

Daniel de Carvalho, rzecznik prasowy Wizz Air, powiedział: „Mamy dobre wieści dla pasażerów z Polski. Wizz Air poszerza swoją niskokosztową ofertę. Latem 2015 roku, w siatce połączeń znajdą się nowe trasy: z Katowic do Bristolu, Bolonii i Larnaki oraz z Lotniska Chopina w Warszawie do Stavanger w Norwegii. Klienci Wizz Air w Gdańsku będą mogli cieszyć się większą ilością połączeń do Londynu Luton i Trondheim. Do samego Londynu od czerwca WIZZ oferować będzie trzy loty dziennie, co sprawi, że rozkład będzie jeszcze bardziej elastyczny, idealny na krótkie wycieczki oraz dopasowany do podróży biznesowych!”.

(Informacja prasowa)

Bilety lotnicze w bardzo dobrych cenach: Skyscanner.pl | Tripsta.pl | Flipo.pl