Osiem codziennych połączeń Emirates do Londynu Airbusem A380

Rezerwuj nocleg na: Booking.com | Expedia.com | hotels.com | Otel.com

Emirates_A380_lgw_1Od 1 stycznia 2016 r. osiem codziennych lotów do Londynu obsługiwanych przez Emirates będzie realizowanych przez Airbus A380, potwierdzając tym samym status linii, jako największego międzynarodowego przewoźnika pod względem liczby Airbusów A380 latających do stolicy Wielkiej Brytanii.

W połączeniu z dwoma codziennymi lotami A380 do Manchesteru, w ofercie linii Emirates znajdzie się 70 lotów A380 do Zjednoczonego Królestwa tygodniowo. Dzięki temu będzie to najczęściej obsługiwany przez samoloty A380 linii Emirates kraj na świecie. Od 1 stycznia 2016 r. trzeci Airbus A380 będzie obsługiwał loty EK011/EK012 do London-Gatwick, dzięki czemu klienci przewoźnika będą mogli skorzystać z usług największego pasażerskiego samolotu na świecie bez względu na godzinę lotu.

– Odkąd trzeci samolot A380 zacznie obsługiwać połączenia do London-Gatwick, pasażerowie podróżujący do stolicy Wielkiej Brytanii będą mogli korzystać z najwyższej klasy usług podczas wszystkich lotów – powiedział Hubert Frach, Emirates Divisional Senior Vice President, Commercial Operations West. – W ciągu ostatnich pięciu lat zwiększyliśmy oferowanie do Londynu o ponad 25 procent. Jest to dowodem na atrakcyjność A380 oraz na to, że jesteśmy w stanie zaspokoić zapotrzebowanie klientów, bez konieczności zwiększania częstotliwości lotów.

Bilety lotnicze w bardzo dobrych cenach: Skyscanner.pl | Tripsta.pl | Flipo.pl

Od wprowadzenia w grudniu 2008 r. samolotu A380 do regularnej obsługi lotów na Heathrow, czyli drugiego lotniska, na które zaczął latać A380, linie Emirates stopniowo zwiększają liczbę rejsów do Londynu.

Airbusy A380 linii Emirates latają do 35 miast na całym świecie, a 1 grudnia do siatki połączeń dołączy Kopenhaga.

(Informacja prasowa)