Ryanair przewiezie rekordową liczbę pasażerów w okresie świątecznym

Rezerwuj nocleg na: Booking.com | Expedia.com | hotels.com | Otel.com

Modlin Ryanair otwarcie salwa wodnaW dniu dzisiejszym tanie linie lotnicze Ryanair ogłosiły, że polskie rodziny rezerwują letnie wakacje chętniej i wcześniej, niż kiedykolwiek – w porównaniu z poprzednimi latami, więcej polskich klientów już przed świętami zakupiło loty na wakacje.

Ryanair, jako pierwsza linia lotnicza w Polsce ogłosiła swój letni rozkład połączeń na lato 2015 (3 miesiące wcześniej, niż w 2013r.). Polscy klienci mogą teraz wybierać spośród 131 połączeń z Polski uruchomionych na sezon letni (w tym lotów krajowych) oraz czerpać przyjemność ze wszelkich wprowadzonych dla nich udogodnień, takich jak przydzielane miejsca, druga darmowa mniejsza torba podręczna, zmniejszone opłaty, nowa strona internetowa, nowa aplikacja mobilna i mobilne karty pokładowe.

Ryanair w tym roku otworzył w Polsce dwie swoje nowe bazy w Warszawie/Modlin oraz Gdańsku, jak również uruchomił loty krajowe na następujących trasach: Warszawa – Gdańsk, Warszawa – Wrocław i Gdańsk – Kraków. Polskie rodziny mogą dużo zaoszczędzić dzięki wprowadzonemu w tym roku przez linię lotniczą Ryanair pakietowi Family Extra, dzięki któremu mogą skorzystać z:

  • 50% zniżki dla dzieci na przydzielane miejsca *
  • 50% zniżki dla dzieci na bagaż rejestrowany*
  • zniżki na usługę pierwszeństwa wejścia na pokład*
  • 50% zniżki dla dzieci na ubezpieczenie podróżne
  • zmniejszonej opłaty za niemowlę
  • darmowego bagażu podręcznego do 5 kg dla niemowlęcia
  • podgrzewacza do butelek oraz przebieraka dla niemowląt
  • możliwości zabrania dwóch darmowych sztuk sprzętu dla niemowląt (np. wózek, fotelik samochodowy, łóżeczko turystyczne) przewożonych w luku
  • wniesienia fotelika samochodowego na pokład
  • 20% zniżki na trzeci lot z rodziną – Fly & Save bonus
Bilety lotnicze w bardzo dobrych cenach: Skyscanner.pl | Tripsta.pl | Flipo.pl

(*pod warunkiem zarezerwowania przez osobę dorosłą).

Ryanair przewiezie ponad 3,5 mln pasażerów pomiędzy 20 grudnia i 6 stycznia, co oznacza wzrost aż o 500 tys. w porównaniu do roku 2013. Ryanair będzie obsługiwać loty do godziny 16:40 (GMT) w Wigilię, a wznowi loty o 07:40 (GMT) w dniu Św. Szczepana (26 grudnia), aby zapewnić, iż każdy dotrze do domu na święta.

Klaudia Kałążna Manager ds. Sprzedaży i Marketingu na region Europy Środkowej i Wschodniej powiedziała:

“Żadna inna linia lotnicza nie przewiezie w okresie świątecznym większej liczby rodzin niż Ryanair. Warto zauważyć, że w będziemy mieć większy ruch pasażerski niż kiedykolwiek, ponieważ obsłużymy ponad 3,5mln osób w okresie Świąt Bożego Narodzenia. Ze względu na niskie ceny i największą ofertę połączeń polskie rodziny rezerwują letnie wakacje chętniej i wcześniej, niż kiedykolwiek. W porównaniu z poprzednimi latami, więcej polskich klientów już przed świętami zakupiło loty na wakacje. Ryanair w tym roku otworzył w Polsce dwie swoje nowe bazy w Warszawie/Modlin oraz Gdańsku, jak również uruchomił loty krajowe na następujących trasach: Warszawa – Gdańsk, Warszawa – Wrocław i Gdańsk – Kraków. Loty te cieszą się niesamowitym powodzeniem, m.in. dlatego, że umożliwiają Polakom z różnych stron kraju dotrzeć do swych bliskich szybko i tanio. Polskie rodziny mogą dużo zaoszczędzić dzięki wprowadzonemu w tym roku przez linię lotniczą Ryanair pakietowi usług Family Extra, dzięki któremu korzystają z pięćdziesięcioprocentowej zniżki (np. na bagaż rejestrowany dla dzieci), jak również ze specjalnej dwudziestoprocentowej zniżki na trzeci lot z rodziną. Wszystko to sprawia, że Ryanair staje się naturalnym wyborem dla polskich rodzin i oferuje dużo więcej niż tylko najniższe ceny”.

(Informacja prasowa)