Ryanair wprowadza loty łączone na lotnisku Mediolan Bergamo!

Rezerwuj nocleg na: Booking.com | Expedia.com | hotels.com | Otel.com

Ryanair w dniu dzisiejszym (21 czerwca) rozszerzyła ofertę lotów łączonych o lotnisko Mediolan Bergamo umożliwiając pasażerom Ryanaira korzystanie z jeszcze szerszej siatki połączeń, a także rezerwację transferów bezpośrednio na stronie Ryanair.com. Ryanair z powodzeniem wprowadził w czerwcu loty łączone na lotnisku Rzym Fumicino, a od 3 lipca podobna oferta będzie także dostępna w Mediolanie Bergamo.

Klienci Ryanaira będą mogli:

  • rezerwować loty łączone na pierwszych 25 trasach (z ponad 300) przez Mediolan Bergamo na Ryanair.com
  • polecieć m.in. do Alicante, Aten, Barcelony, Bari, Brindisi, Cagliari, Katanii, Korfu, Lamezii, Madrytu, Malagi, Neapolu, Palermo, Pescary, Saragossy oraz na Ibizę, Lanzarote i Maltę.
  • skorzystać z tranzytu wewnątrz lotniska bez konieczności opuszczania strefy zastrzeżonej
  • nadać bagaż do miejsca docelowego bez koniecznościu odbioru i ponownego nadania w Mediolanie Bergamo
  • otrzymać jedno potwierdzenie rezerwacji na oba odcinki lotu łączonego
Bilety lotnicze w bardzo dobrych cenach: Skyscanner.pl | Tripsta.pl | Flipo.pl

Usługa lotów łączonych jest naszą najnowszą inicjatywą w ramach 4. roku realizacji programu “Always Getting Better”. Już wkrótce nasi pasażerowie mogą oczekiwać jeszcze więcej lotów łączonych w ramach całej siatki połączeń Ryanaira.

W Mediolanie Bergamo, David O’Brien, Chief Commercial Officer powiedział:

Cieszymy się bardzo mogąc rozszerzyć naszą ofertę lotów łączonych o Mediolan Bergamo już od 3 lipca 2017 r. Umożliwiamy tym samym naszym pasażerom możliwośc zarezrwowania lotów w najniższych cenach w Europie. Na początek w sprzedaży znajduje się 25 tras z Mediolanu Bergamo, z których mogą korzystać nasi pasażerowie tranzytowi bez konieczności wychodzenia ze strefy zastrzeżonej terminala, a także odbioru i ponownego nadania bagażu do miejsca docelowego. Usługa ta jest naszą najnowszą inicjatywą w ramach 4. roku realizacji programu “Always Getting Better”. Już wkrótce (na przestrzeni kilku tygodni/miesięcy) w ramach lotów łączonych będzie można skorzystać z jeszcze większej liczby tras. Na najczęściej odwiedzanej stronie internetowej wśród linii lotniczych dostępne są już także loty Air Europy do Ameryki Północnej oraz Południowej (20 tras transatlantyckich). Nadal prowadzimy również rozmowy z liniami lotniczymi Aer Lingus i Norwegian, a także innymi potencjalnymi partnerami, aby jeszcze w tym roku zaproponować naszym pasażerom loty łączone z wykorzystaniem połączeń realizowanych przez innych przewoźników.”

Z okazji uruchomienia lotów łączonych wprowadzamy do sprzedaży 5.000 biletów na 10 trasach z Mediolanu Bergamo już od €9.99 na podróż od lipca do września. Bilety w promocyjnych cenach dostępne są do czwartku (22 czerwca) do północy. Aby zdążyć z rezerwacją najlepiej wejść na stronę www.ryanair.com już dziś.”

Emilio Bellingardi, Dyrektor Generalny SACBO powiedział:

„Uruchomienie lotów łączonych przez Ryanaira jest dla Mediolanu Bergamo kolejnym krokiem w procesie rozwoju głównej włoskiej i europejskiej bazy. Dzięki tej decyzji nasze lotnisko stanie się jednym z najważniejszych hubów w południowej Europie. Współpraca między Ryanairem a lotniskiem Mediolan Bergamo przez ostatnie 15 lat układała się wzorcowo zarówno w kwestiach operacyjnych, jak i rozwoju siatki połączeń, a także punktualności lotów. Plany Ryaniar znajdują właściwą odpowiedź ze strony lotniska Mediolan Bergamo mającą na celu zapewnienie jeszcze bardziej kompleksowych usług i lepszego zaspokojenia potrzeb pasażerów.”

(Informacja prasowa)