SAS otwiera dwa nowe połączenia z Polski

Rezerwuj nocleg na: Booking.com | Expedia.com | hotels.com | Otel.com

SAS wzmacnia i rozwija ofertę swoich połączeń pomiędzy Polską i Skandynawią. Wraz z wprowadzeniem nowego letniego rozkładu 2017 oferta SAS rozszerza się o dwie nowe, całoroczne trasy z polskich lotnisk. W sezonie letnim SAS zaproponuje w sumie 16 nowych połączeń.

26 marca to pierwszy dzień obowiązywania nowego, letniego rozkładu lotów, który będzie sukcesywnie wprowadzany w życie do końca miesiąca. W ramach tego rozkładu polscy podróżni będą mogli skorzystać z nowych połączeń na trasach Gdańsk – Bergen oraz Kraków – Sztokholm.

Nowa trasa ze Sztokholmu do Krakowa jest drugą łączącą stolicę Szwecji z Polską, natomiast bezpośrednio z Polski do norweskiego Bergen pasażerowie będą mogli polecieć po raz pierwszy.

“Cały czas pracujemy nad poprawą naszej oferty skierowanej do klientów podróżujących nie tylko do i ze Skandynawii, ale także przez nią. Robimy to otwierając nowe połączenia, inwestując w serwisy i produkty zwłaszcza te szczególnie wysoko oceniane przez naszych pasażerów. Jesteśmy zadowoleni, że wraz z letnim rozkładem możemy zaoferować połączenia do dwóch kolejnych miast w Skandynawii”, mówi Wanda Brociek, Country Manager SAS na Polskę.

Bilety możecie kupić na stronie Skyscanner.pl.

Bergen i Sztokholm

Od 26 marca 2017 SAS rozpoczyna regularne połączenie na trasie z Krakowa do Sztokholmu. Połączenie będzie oferowane dwa razy w tygodniu, we czwartki i niedziele, co sprzyja wyjazdom na przedłużone weekendy. Sztokholm to piękne, zielone miasto zapewniające nie tylko atrakcje kulturalne, ale także historyczne.

Od 29 marca 2017 SAS rozpoczyna przeloty na trasie Gdańsk – Bergen, trzy razy w tygodniu, w poniedziałki, wtorki oraz piątki. Bergen to baza wyjazdowa wycieczek na norweskie fiordy. To miasto z listy światowego dziedzictwa UNESCO, Europejska Stolica Kultury. Bergen to idealna kombinacja natury, kultury i ekscytującego miejskiego życia przez cały rok.

W sumie, wraz z wprowadzeniem rozkładu letniego 2017 oferta SAS to dziewięć tras z Polski do Skandynawii. Oprócz wspomnianych, dwóch nowych połączeń SAS operuje na następujących trasach: z Warszawy do Kopenhagi, z Gdańska do Kopenhagi, Sztokholmu i Oslo, z Poznania i Wrocławia do Kopenhagi oraz z Krakowa do Kopenhagi.

Nowe połączenia w letnim rozkładzie SAS

W letnim rozkładzie lotów SAS otwiera sześć nowych, całorocznych połączeń do popularnych miejsc w Europie zarówno dla pasażerów podróżujących służbowo jak i turystycznie. Całoroczne połączenia to: Kopenhaga – Wyspy Owcze, Kopenhaga – Ryga, Aalborg – Oslo, Bergen – Gdańsk, Sztokholm – Monachium oraz Sztokholm – Kraków.

Dodatkowo SAS otwiera dziesięć nowych letnich tras ze Skandynawii do popularnych miast wakacyjnych na południu Europy. Klienci SAS będą mogli skorzystać z następujących bezpośrednich połączeń: Kopenhaga – Malta, Kopenhaga – Olbia, Aarhus – Malaga, Oslo – Pristina, Stavanger – Nicea, Kristiansand – Malaga, Sztokholm – Lisbona, Sztokholm – Shannon, Sztokholm – Pristina oraz Sztokholm – Ibiza.

SAS otwiera łącznie szesnaście nowych tras ze Skandynawii do Europy w rozkładzie letnim 2017.

Nowe połączenia z Polski, w rozkładzie letnim 2017

Gdańsk – Bergen: trzy razy w tygodniu, poniedziałki, wtorki, piątki
Kraków- Sztokholm: dwa razy w tygodniu, czwartki i niedziele.

Obecnie oferowane połączenia z Polski:
Warszawa – Kopenhaga
Gdańsk – Kopenhaga
Gdańsk – Sztokholm
Gdańsk – Oslo
Poznań – Kopenhaga
Wrocław – Kopenhaga
Kraków – Kopenhaga

(Informacja prasowa)