Serduszka – dobre na każdą okazję! Nowa współpraca z firmą Lindt.

Rezerwuj nocleg na: Booking.com | Expedia.com | hotels.com | Otel.com

airberlin serceCzekoladowe serduszka od airberlin uratowały już ponoć niejeden związek.

„Szczególnie w dniach takich jak Walentynki czy Dzień Matki serduszko to świetny prezent »na ostatnią chwilę«. Jest ono też często po prostu sposobem na chwilę przyjemności podczas długiego dnia pracy. A podróżni, którzy są naszymi stałymi gośćmi, tak bardzo się przyzwyczaili do naszego słodkiego pozdrowienia, że nie chcą z niego zrezygnować”, mówi żartobliwie stewardessa Selina Treuholz. Wszyscy pasażerowie airberlin, w ramach podziękowania otrzymują czekoladowe serduszko wysiadając z samolotu po locie na krótkiej lub średniej trasie. Selina pracuje w airberlin od 2007 r. i razem z innymi członkami załogi rozdaje co roku około 13 milionów czekoladowych serduszek.

W przyszłości cieszące się popularnością upominki będą wykonane z najlepszej czekolady Lindt. Tak jak do tej pory czerwone serduszka będą ważyły ok. 20 gram. Każde serduszko wykonane jest z pełnomlecznej czekolady z alpejskiego mleka z co najmniej 30-procentową zawartością kakao.

Bilety lotnicze w bardzo dobrych cenach: Skyscanner.pl | Tripsta.pl | Flipo.pl

Czekoladowe serduszko to stały element naszej marki. Odzwierciedla ono ciepło, które czujemy i jest sposobem na to, aby każdy, kto opuszcza jeden z naszych samolotów, mógł wziąć ze sobą cząstkę naszej serdeczności w formie takiego serduszka. Cieszymy się, że udało nam się pozyskać tak renomowanego partnera jak firma Lindt do produkcji chyba ulubionego przysmaku na zakończenie rejsów lotniczych”, mówi André Rahn, kierownik ds. marketingu.

Często zgłaszają się do nas pasażerowie, pytając z obawą, czy to prawda, że nasza linia lotnicza wycofała czekoladowe serduszka. Na szczęście możemy odwołać alarm. Serduszko jest sympatyczne, przekazuje pozytywne emocje i stanowi ważny element naszej komunikacji marketingowej. Ze względu na lokalne warunki wwozu towarów w niektórych portach docelowych rozdawanie czekoladowych serduszek nie jest jednak możliwe.

Od 8. Kwietnia, podróżni linii airberlin będą otrzymywać na krótkich i średnich trasach nowe czekoladowe serduszka Lindt. Na trasach długich, wszyscy pasażerowie klasy biznes będą otrzymywać serduszka podczas podejścia do lądowania.

Ponadto oprócz czekoladowego serduszka marki Lindt w sklepie pokładowym będą dostępne także inne specjały tej firmy z tradycjami. Należą do nich: Lindt Hello Strawberry Cheesecake Sticks, Lindor Milk Chocolate Sticks, Kuleczki Lindor, minitabliczki czekolady oraz puszka Lindt Hello w kształcie serca. Pasażerowie Business Class będą mogli w przyszłości wybrać i delektować się produktem Lindt wraz z kawą lub herbatą.

airberlin Herzen. Berlin, den 16.03.2015

(Informacja prasowa)