Świąteczny klimat nadchodzi! Tripsta.pl uruchamia serię konkursów bożonarodzeniowych

Rezerwuj nocleg na: Booking.com | Expedia.com | hotels.com | Otel.com

Traveling as giftW świątecznym okresie, pełnym zgiełku, przygotowań i zakupów, warto usiąść na chwilę i pomyśleć o przyszłorocznych wyjazdach. Dlaczego? Ponieważ internetowe biuro podróży Tripsta.pl rozpoczęło serię konkursów bożonarodzeniowych, które pomogą odwiedzić Ci wymarzone miejsce. Do wygrania są vouchery w wysokości 200 lub 400 zł. Zabawa trwa do 24 grudnia 2014.

Europejskie stolice, a może odległe, egzotyczne kraje? Dokąd zabierze zwycięzców Tripsta.pl – to największa niespodzianka konkursu. Jedno jest pewne, aż do Bożego Narodzenia codziennie rozdawane będą bilety lotnicze w innym kierunku. Co należy zrobi, aby wygrać? Wystarczy odwiedzić profil Tripsta.pl na Facebooku i wziąć udział w konkursach, które pojawią się będą każdego dnia. Bądźcie w gotowości i sprawdzajcie nasz profil codziennie. Zabawa trwa do 24 grudnia.

Każdego dnia w południe Tripsta.pl zaprezentuje nowy kierunek. Zwycięzcą zostanie osoba, która napisze najciekawszą odpowiedź na pytanie Dlaczego chcesz odwiedzić właśnie to miejsce?. W pierwszym etapie konkursu nagrodą jest voucher na bilet lotniczy o wartości 200 zł i trwa on do 21 grudnia 2014. Do wygrania jest łącznie 7 biletów. Jednak to nie koniec atrakcji, ponieważ prawdziwa zabawa zacznie się w tygodniu przed Bożym Narodzeniem.

Grafika_konkurs TripstaW kolejnym etapie konkursu do wygrania są 3 vouchery – każdy o wartości do 400 zł. Co należy zrobić, aby je zdobyć? Tym razem trzeba być spostrzegawczym. Aby otrzymać kupon trzeba będzie znaleźć walizki z logo Tripsty na zdjęciu pełnym prezentów i symboli. Następnie należy napisać kreatywne, świąteczne życzenia pod zamieszczonym zdjęciem. Posty ze zdjęciami będą opublikowane codziennie w południe na profilu Tripsta.pl na Facebooku. Drugi etap będzie trwał 3 dni od 22 do 24 grudnia 2014.

(Informacja prasowa)