30 imion, 30 samolotów – konkurs Ryanair

Rezerwuj nocleg na: Booking.com | Expedia.com | hotels.com | Otel.com

Ryanair_facebookRyanair w dniu 8 lipca oficjalnie uruchomiła swoją stronę na Facebooku oferując 100 milionom klientów ostatnie połączenie nowości i zmian. Od dziś wspaniałe konkursy, oferty oraz obsługa klienta w czasie rzeczywistym stały się faktem i są potwierdzeniem naszej obecności w mediach społecznościowych.

Otwarcie strony na facebooku zbiegło się z otwarciem konta na Twitterze, który ma ponad 160 tysięcy użytkowników, a także własnego kanału na youtube (z ponad 6 mln odsłon). Ponadto rozpoczynamy korzystanie z Instagramu, tworzymy konto na LinkedIn, a także własny blog “W stronę błękitu”. A to jeszcze nie wszystko, w ramach programu „Always Getting Better” już wkrótce nastąpi otwarcie kolejnych platform.

Aby uczcić otwarcie konta na Facebooku oraz 30 urodziny Ryanair organizuje konkurs “30 imion, 30 samolotów” dając swoim klientom możliwość umieszczenia swojego imienia oraz zdjęcia swojej twarzy na jednym z 30 samolotów Ryanaira. Aby wziąć udział w konkursie należy wejść na stronę Ryanaira na Facebooku. Fani mogą przesłać swoje zdjęcie i pobrać film z jednym z samolotów Ryanaira noszących ich imię oraz zdjęcie. Lista 30 zwycięzców zostanie opublikowana we wrześniu.

Bilety lotnicze w bardzo dobrych cenach: Skyscanner.pl | Tripsta.pl | Flipo.pl

Aby uczcić swoje 30 urodziny Ryanair wprowadził do sprzedaży 1 million miejsc w cenie 19,85 euro na podróż między wrześniem 2015 r. a styczniem 2016 r. Miejsca w specjalnej urodzinowej cenie dostępne są na stronie www.ryanair.com do północy w niedzielę 12 lipca.

(Informacja prasowa)