Trzeci dzień wyprzedaży z okazji czarnego piątku w Ryanair!

Rezerwuj nocleg na: Booking.com | Expedia.com | hotels.com | Otel.com

Ryanair, dziś (środa, 22 listopada) zgodnie z zapowiedzią, zaoferowała kolejną promocję w ramach tygodnia wyprzedaży z okazji czarnego piątku. 

Dziś dzień trzeci i wielka wyprzedaż lotów na wiosnę. W ofercie mamy aż 1 milion biletów z 10% zniżką na podróż od kwietnia do czerwca 2018 r. . Rezerwacji należy dokonać dziś (czyli w środę do północy). Zachęcamy wszystkich do odwiedzania naszej strony internetowej w kolejne dni, codziennie będą obowiązywały inne promocje, a tanie loty po Europie staną się jeszcze tańsze.

Dziś trzeci dzień wyprzedaży na Ryanair.com, gdzie nasi klienci mogą dokonać zakupu biletów w jeszcze niższych cenach.  Wprowadzamy do sprzedaży aż 1 milion biletów z 10% zniżką. Oferta dotyczy podróży od kwietnia do czerwca 2018r. Rezerwacji można dokonać tylko dziś do północy na Ryanair.com. Zachęcamy wszystkich do odwiedzania naszej strony internetowej w kolejnych dniach, codziennie będą obowiązywały inne promocje. Dodatkowo w tym tygodniu oferujemy 20% zniżki na przewóz bagażu rejestrowanego – powiedział Robin Kiely z Ryanaira.

(informacja prasowa)