Wizz Air świętuje 11 urodziny i przedstawia nowy, odświeżony wizerunek marki

Rezerwuj nocleg na: Booking.com | Expedia.com | hotels.com | Otel.com

Wizz Air A320 new liveryWizz Air świętuje  11. urodziny. Firma została założona we wrześniu 2003 roku, a pierwszy samolot Wizz Air wystartował z lotniska w Katowicach 19 maja 2004 z ambitnym planem ustanowienia niskokosztowej linii latającej z Europy Środkowo-Wschodniej. Po ogromnym sukcesie przewoźnik nie przestaje się rozwijać i dzisiaj przedstawia odświeżony wizerunek marki.

W ciągu jedenastu lat Wizz Air przewiózł 90 milionów pasażerów oraz wyrósł z pozycji nowego przewoźnika, na gracza posiadającego 59 samolotów, operujących na ponad 380 trasach w 38 krajach. Od zawsze skupiony na potrzebach klientów, WIZZ przedstawia serię ulepszeń mających na celu uatrakcyjnienie oferty przewoźnika.

Przewoźnik w ciągu ostatnich kilku miesięcy przygotowywał się do podjęcia działań mających na celu odmłodzenie wizerunku marki. Dzisiaj prezentując odświeżone logo i malowanie samolotów, Wizz Air ponownie pokazuje, jak wielką uwagę przykłada do dostarczania dobrych wrażeń w podróży i wysokiej jakości produktów swoim klientom. Wizz Air od teraz kojarzyć się będzie z wyjątkową lekkością, przebojowością i oryginalnością. Wraz ze zmianą wizerunku, do oferty wprowadzono następujące zmiany:

Bilety lotnicze w bardzo dobrych cenach: Skyscanner.pl | Tripsta.pl | Flipo.pl

Dzisiaj (19.05)

Przydział miejsc na wszystkich trasach
Nowe taryfy (Podstawowa i Plus) ułatwiające wybór pomiędzy ofertami niskokosztowymi a usługami dodatkowymi połączonymi z biletami w atrakcyjnych cenach

W 2015r.

Udoskonalenia na stronie internetowej dla szybszego i łatwiejszego procesu rezerwacji
Prezentacja strony mobilnej Wizz Air
Wyszukiwarka najniższych cen dostępna na stronie internetowej www.wizzair.com
Większa dostępność pakietów wakacyjnych WIZZ Tours w 2015 roku w innych krajach
Dostawy kolejnych samolotów Airbus A320 i A321 w nowych barwach
Nowy wystrój wnętrza samolotów Airbus A321 od listopada
Nowe stroje załogi pokładowej nawiązujące do odświeżonych motywów kolorystycznych

(Informacja prasowa)