Wizz Air wprowadza nową taryfę Plus

Rezerwuj nocleg na: Booking.com | Expedia.com | hotels.com | Otel.com

Wizz Air MaltaWizz Air wprowadził dzisiaj nowy typ oferty dostępnej w systemie rezerwacji WIZZ. Taryfa „Plus” to opcja dodatkowa dla oferty „Podstawowej” Wizz Air, dająca pasażerom więcej możliwości i elastyczności. Dzięki taryfie „Plus”, wraz z biletem konsumenci otrzymują 32 kg bagaż rejestrowany, duży bagaż podręczny, odprawę na lotnisku, usługę WIZZ Flex dla zmian w rezerwacji oraz wybór miejsca i pierwszeństwo wejścia na pokład. W ramach taryfy „Plus”, pasażer otrzymuje wyżej wymienione usługi dodatkowe w cenie niższej, niż gdyby zdecydował się na ich zakup osobno. Wraz z wprowadzeniem nowej kategorii, pakiety WIZZ Premium i Premium Plus zostały wycofane ze sprzedaży.

Taryfa „Plus” jest już dostępna na wizzair.com. W ciągu najbliższych kilku miesięcy będzie można z niej korzystać również w aplikacjach mobilnych.

György Abrán, dyrektor handlowy Wizz Air, powiedział: Miło nam ogłosić wprowadzenie nowej taryfy «Plus». Jest to kolejny wyznacznik rozwoju Wizz Air. WIZZ nieustannie udoskonala usługi dla pasażerów, dając im nowe opcje wyboru i większą swobodę, by podróż była jeszcze przyjemniejsza począwszy od startu aż do lądowania. U naszych konsumentów zaobserwowaliśmy duże zainteresowanie dodatkowymi usługami i cieszy nas fakt, iż teraz możemy zaoferować im rozbudowany pakiet w niższej cenie”.

Bilety lotnicze w bardzo dobrych cenach: Skyscanner.pl | Tripsta.pl | Flipo.pl

(Informacja prasowa)