Nowy dyrektor zarządzający Wizz Tours

Rezerwuj nocleg na: Booking.com | Expedia.com | hotels.com | Otel.com

WIZZ_Tours_logoWizz Tours, podmiot należący do Wizz Air Group ogłasza dzisiaj, że Istvan Csanalosi został Dyrektorem Zarządzającym Wizz Tours. Istvan Csanalosi dołączył do Wizz Tours z firmy Vantage Deluxe World Travel oferującej luksusowe podróże po całym świecie. Pełnił tam funkcję dyrektora zarządzającego i był odpowiedzialny za wszystkie oddziały regionalne.

Wcześniej bogate doświadczenie zawodowe Csanalosi zdobywał w firmach: Vantage Deluxe World Travel, Groupon, Low Cost Travel Group and TUI Travel PLC.

Istvan jest obywatelem Węgier i posiada tytuł magistra turystyki i marketingu Uniwersytetu Karoly Robert Főiskola na Węgrzech.

Istvan Csanalosi powiedziałi: “Na przełomie ostatnich kilku lat w Europie Środkowo-Wschodniej zaszły duże zmiany w oczekiwaniach klientów oraz trendach w sektorze podróży. Nadal jednak możemy wiele zyskać korzystając z doświadczeń oraz tendencji panujących w Europie Zachodniej. Wizz Tours jest już znaczącym graczem na rynku Europy Środkowo-Wschodniej i będziemy bardzo starać się, aby stale powiększała się liczba naszych zadowolonych klientów poprzez wdrażanie naszych długofalowych projektów, innowacji i strategii rozwoju produktów utrzymując atrakcyjne i konkurencyjne ceny naszych usług.”

(Informacja prasowa)