Zgarnij przeloty na Karaiby w oczekiwaniu na wielką akcję cenową KLM

Rezerwuj nocleg na: Booking.com | Expedia.com | hotels.com | Otel.com

Zgarnij przeloty na Karaiby w oczekiwaniu na wielką akcję cenową KLM(1)Tym razem KLM zaprasza do rywalizacji, w której stawką są dwa bilety lotnicze na bajeczne Wyspy Karaibskie. Niecodzienny konkurs jest zapowiedzią nadchodzącej, sześciodniowej promocji cenowej KLM, która ruszy już 10 września br. i obejmie 25 egotycznych kierunków!Udział w nim może wziąć każdy. By wygrać, wystarczy zarejestrować się na stronie konkursowej www.wyobrazsiebietutaj.pl, i stworzyć nietuzinkową treść e-kartki z wyimaginowanej podróży w daleki świat. Autor najbardziej kreatywnego wpisu poleci wraz z osobą towarzyszącą na bajeczną wyspę Curacao! Natomiast uczestnicy głosowania na najlepszą e-kartkę mogą wygrać weekend w Amsterdamie! Zapraszamy do zabawy!

Chcę zagrać i co dalej?

Odwiedź stronę konkursową www.wyobrazsiebietutaj.pl i zarejestruj się – dzięki temu dostaniesz powiadomienie o starcie promocji cenowej KLM, w której wkrótce będzie można kupić przeloty w świat w obniżonych cenach. Drugi krok, to udział w konkursie. Stwórz własną e-kartkę: wybierz obrazek i napisz do bliskiej osoby kilka zdań, jakbyś właśnie był w miejscu, w którym zrobiono fotografię. Możesz napisać, co tylko chcesz, po prostu bądź superkreatywny! Pamiętaj, że zadanie polega na tym, aby Twój tekst oczarował jury. Po wpisaniu treści, Twoja pocztówka trafi automatycznie do adresata oraz do jurorów. Na koniec otrzymasz wiadomość potwierdzającą Twój udział, a jednocześnie zaproszenie na wrześniową imprezę plenerową, na której odbędzie się finał konkursu.

W kolejnym etapie jury konkursu wskaże spośród wszystkich nadesłanych kartek finałową dziesiątkę,która zostanie zaprezentowana podczas imprezy plenerowej w Warszawie 9 września. Jej uczestnicy wybiorą zwycięzcę, który otrzyma 2 bilety do Curacao. Na imprezie przewidziano także inne atrakcje m.in. ogłoszenie szczegółów promocjicenowej KLM na loty w egzotyczne zakątki świata, karaibskie drinki dla pierwszych 200 zaproszonych gości, a także stanowisko degustacyjne Bacardi dla wszystkich! Wieczór uatrakcyjnią liczne występy. Dzięki wokaliście pochodzącemu z Kuby o pseudonimie Tony Junior Big, w rytmach reggaeton poszybujemy do najbardziej egzotycznych destynacji KLM. A artystyczna rewia samby As Belezas do Brasil oraz DJ Ed Szynszyl zapewnią nam dobre granie do ostatnich minut imprezy! Ponadto będzie okazja porozmawiać z podróżnikiem Tomkiem Michniewiczem, a także zrobić sobie zabawne zdjęcie z odległego miejsca na świecie, dzięki greenboxowi. Doskonała atmosfera gwarantowana!

Zarejestruj się w konkursie na www.wyobrazsiebietutaj.pl, aby dostać zaproszenie i dołącz do nas! Zapraszamy na imprezę w karaibskim stylu już 9 września br. do Baru SEZON, Bulwar Flotylli Wiślanej (w Warszawie przy Moście Czerniakowskim). Startujemy o godzinie 18.00! Obejrzyj Wystawę Pocztówek KLM, zagłosuj na najlepszą e-kartkę i wygraj weekend w Amsterdamie.Pamiętaj, że jeśli Twoja pocztówka znajdzie się w finale i zwycięży w głosowaniu, bilety lotnicze do Curacao otrzymasz jedynie wtedy, gdy będziesz na miejscu!

Ważne! To impreza pod gołym niebem – ubierz się ciepło! A jeśli danego dnia, pogoda w Warszawie okaże się zupełnie mało „karaibska”, organizatorzy wyślą uczestnikom konkursu email z nowym miejscem imprezy.

Dlaczego Curacao?

Wyobraź sobie wyspę, na której malownicze zatoki otula szmaragdowo-niebieskie morze. Złoty piasek rozpościera się poniżej mieniącego się tysiącem kolorów zachodu słońca. Gdzie jedyna myśl, która zaprząta Ci głowę to zaplanowanie kolejnego dania na rajskiej wyspie. Wyobraź sobie Curaçao: najbardziej strzeżona tajemnica na Wyspach Karaibskich.

(Informacja prasowa)