airberlin i TELE 5 zaskakują pasażerów z okazji jubileuszu 50-lecia serii Star Trek

Rezerwuj nocleg na: Booking.com | Expedia.com | hotels.com | Otel.com

a320_airberlin_startrekKabina samolotu staje się planem filmowym: Marvin Töpfer zajmuje stanowisko Senior Cabin Crew Member w liniach airberlin w Düsseldorfie i pracuje dla przewoźnika od 2010 roku. Na krótko zamienił swój mundur airberlin na uniform pana Spocka, znanego bohatera filmów Star Trek.

Powodem takiej niecodziennej zamiany ról jest jubileusz 50-lecia serii przypadający na 8 września 2016 roku. Z tej okazji wraz ze stacją telewizyjną TELE 5 linie airberlin zaprezentowały nie tylko jubileuszowy samolot, lecz także przeprowadziły wyjątkowy lot. Film z tego wydarzenia można obejrzeć pod adresem www.airberlin.com/startrek.

Lot AB2386 z Düsseldorfu do Palma de Mallorca przyniósł pasażerom airberlin bogatą ofertę niespodzianek: na pokładzie zaprezentowanego dzień wcześniej jubileuszowego samolotu pojawił się kapitan James T. Kirk, pan Spock, doktor Leonard McCoy i porucznik Uhura, którzy czynnie pomagali w obsłudze, bawiąc wyjątkowymi zapowiedziami i pozując do wielu pamiątkowych zdjęć. Każdy pasażer otrzymał poza tym kubek na napoje z limitowanej serii, który na pewno wkrótce stanie się kolekcjonerskim rarytasem wśród fanów serii Star Trek.

Każdy lot jest wyjątkowy, a piękno mojego zawodu polega na tym, iż nigdy nie można skarżyć się na nudę. Jednak lot w roli znanego na całym świecie bohatera był szczególnym momentem, który zapamiętam na zawsze”, mówi Marvin Töpfer alias pan Spock.

Specjalnie dobrana na ten wyjątkowy lot załoga airberlin składała się z czterech osób obsługi i dwóch pilotów. „Aby wziąć udział w tym pięknym projekcie, stawiliśmy się do pracy mimo wolnego dla nas dnia“, informuje Marvin Töpfer.

Bilety lotnicze w bardzo dobrych cenach: Skyscanner.pl | Tripsta.pl | Flipo.pl

Airbus A320 linii airberlin o numerze rejestracyjnym D-ABFG będzie przez cały wrzesień pokonywał trasy nad Europą jako samolot jubileuszowy. Na pokładzie znajdują się wyprodukowane specjalnie na tę okazję pokrowce zagłówków z motywami serii Star Trek.

TELE 5, ogólnodostępna stacja telewizyjna, posiada wyłączne prawa do emisji na terenie Niemiec oryginalnej serii „Star Trek: Enterprise” i świętuje urodziny od 8 września poprzez specjalną ramówkę. W ramach współpracy linie airberlin w kolejnych miesiącach wyemitują również na pokładach swoich samolotów wybrane odcinki serii Star Trek i dodatkowy materiał w formie programu rozrywkowego. Wszystkie informacje dla fanów serii i osób zainteresowanych dostępne są pod adresami www.airberlin.com/startrek i www.tele5.de/startrek50.

Osoby, które wykonają piękne zdjęcia samolotu airberlin Star Trek i opublikują je z hasztagami #StarTrek, #airberlin i #Tele5, mają możliwość wygrania pakietów niespodzianek z serii Star Trek od linii airberlin i stacji TELE 5.

(Informacja prasowa)