easyJet uruchamia rekordową ilość lotów na lato 2015

Rezerwuj nocleg na: Booking.com | Expedia.com | hotels.com | Otel.com

easyJet Majorka PMITania linia lotnicza easyJet oferuje rekordową ilość połączeń w sezonie wakacyjnym 2015. W okresie od 1 czerwca do 6 września 2015 przewoźnik przygotował aż 22.5 miliona miejsc w całej sieci – to największa liczba biletów w sprzedaży w dotychczasowej historii linii. Klienci zainteresowani lotami w okresie wakacyjnym mogą z wyprzedzeniem rezerwować bilety w niższych, atrakcyjnych cenach.

Polscy turyści mogą skorzystać z promocji i zaplanować wiosenny wypoczynek w wybranej destynacji spośród bogatej oferty easyJet m.in. Paryża, Londynu, Bazylei i nowej trasy do Hamburga. Miejski relaks nad Sekwaną lub Tamizą i energia jaką emanują te dwa miasta z pewnością przyciągną wielu chętnych. Bazylea to z kolei niezapomniane miejsce na weekendowe wypady oraz baza do wypraw w Alpy, zarówno wiosną, jak i latem. Najnowsza propozycja w ofercie easyJet, Hamburg, to młode, kosmopolityczne i pełne kontrastów miasto, które odwiedzającym oferuje niezliczone zabytki, spotkania z kulturą i sztuką oraz ekscytujące życie nocne.

Niezmiernie cieszymy się, że nasi pasażerowie już teraz mogą skorzystać z najtańszych wakacyjnych cen i bogatej oferty lotów w sezonie wakacyjnym 2015. Widzimy, że po udanym wypoczynku wielu z nich wraca do nas w kolejnych latach. Klienci cenią przede wszystkim naszą korzystną ofertę, przyjazną obsługę oraz usługi dodatkowe, takie jak możliwość wyboru miejsc w samolocie. Nasza nowa oferta umożliwia większy niż kiedykolwiek wybór lokalizacji na wakacyjny wyjazd. Dzięki temu, klienci mogą wybrać dogodny termin lotu i pożądaną długość pobytu. Spodziewamy się największego popytu na słoneczne plaże Hiszpanii, Portugali oraz greckich wysp. Pożądanymi kierunkami, jak co roku będą również Turcja, Egipt oraz Wyspy Kanaryjskie.” – powiedziała Carolyn McCall, Prezes easyJet.

Bilety lotnicze w bardzo dobrych cenach: Skyscanner.pl | Tripsta.pl | Flipo.pl

easyJet posiada również szeroką ofertę lotów dla osób podróżujących w celach służbowych. Stanowią oni jedną piątą pasażerów easyJet, a ich liczba stale rośnie. Pasażerowie biznesowi wybierają easyJet nie tylko ze względu na niskie ceny, ale również ze względu na punktualność linii oraz doświadczoną i miłą obsługę.

(Informacja prasowa)