Linie Emirates uruchomiły sklep internetowy

Rezerwuj nocleg na: Booking.com | Expedia.com | hotels.com | Otel.com

emirates_cabin_crew_and_pilot_uniform_for_childrenEmirates otworzyły oficjalny sklep internetowy, oferujący swoim fanom dostęp do markowych gadżetów niezależnie od miejsca zamieszkania.

Produkty Emirates łączą pasjonatów lotnictwa, podróży i sportu na całym świecie. Wystarczy parę kliknięć na stronie www.emiratesofficialstore.com, aby wybrać firmowy upominek spośród bogatej oferty Emirates i zrealizować transakcję przy użyciu karty debetowej lub kredytowej MasterCard albo Visa.

Dzięki aktualizacji serwisu Emirates Official Store klienci ze Zjednoczonych Emiratów Arabskich i innych krajów świata mogą teraz zamówić dostawę w stałej cenie, odpowiednio 5 i 25 USD.

Dla miłośników sportu

Kibice klubów piłkarskich i fani imprez sponsorowanych przez Emirates znajdą najnowsze koszulki na stronie i w oficjalnym sklepie przewoźnika w centrum handlowym w Dubaju – Dubai Mall („The Village” na parterze).

Nowe koszulki Paris Saint-Germain są już w sklepie, a nowe stroje meczowe klubów AC Milan, Arsenal Londyn i Real Madryt będzie można kupić tego lata w dniu rozpoczęcia sezonów piłkarskich.

W związku z podpisaniem przez linie umowy sponsoringowej z portugalską drużyną Benfica Lizbona, jeszcze w tym roku do sklepu trafi również aktualny komplet strojów tego klubu.

Linie Emirates pomyślały też o pasjonatach rugby – w oficjalnym sklepie internetowym można już kupić upominki związane z odbywającym się we wrześniu Pucharem Świata w rugby.

Dla podróżników

W najnowszym letnim zestawie podróżnika muszą znaleźć się produkty Emirates Urban Travellers, obejmujące najrozmaitsze mini-torby na strój kąpielowy, ubrania i gadżety, które pozwolą zachować porządek w podróży.

Sklep oferuje także podstawowe wyposażenie podróżnika – etykiety bagażowe najrozmaitszych kształtów czy eleganckie skórzane etui na paszport.

Dla młodych ciałem i duchem

Kolejną nowością w sklepie są uniformy personelu pokładowego i pilotów Emirates dla dzieci w wieku od 3 do 8 lat, które można nabyć za 210 dirhamów (57 USD). Ubiór załogi i pilota uzupełnią charakterystyczny czerwony toczek i czapka w cenie 95 dirhamów (26 USD).

Bilety lotnicze w bardzo dobrych cenach: Skyscanner.pl | Tripsta.pl | Flipo.pl

Dla pasjonatów lotnictwa

Modele samolotów różnych rozmiarów cieszą się niezmiennie największą popularnością wśród klientów sklepu. Starannie wykonane repliki maszyn Emirates wykonano z tworzywa sztucznego lub metalu odlewanego pod ciśnieniem. Kiedy linie Emirates przemalowują samolot, np. w związku ze sponsorowanym przez nie wydarzeniem sportowym, w sklepach również pojawiają się miniaturowe repliki maszyny.

Oficjalne sklepy Emirates

Linie Emirates rozpoczęły sprzedaż pierwszych gadżetów firmowych w latach 90. ubiegłego stulecia, stopniowo wzbogacając ofertę do niemal 300 niepowtarzalnych produktów, od akcesoriów podróżniczych, poprzez modele samolotów, torebki i ubrania, po artykuły dziecięce.

(Informacja prasowa)