Lufthansa otrzymuje tytuł World Travel Award 2015

Rezerwuj nocleg na: Booking.com | Expedia.com | hotels.com | Otel.com

Lufthansa_Frankfurt_01Po raz piąty z rzędu Lufthansa została wyróżniona tytułem wiodącej europejskiej linii lotniczej (“Europe’s Leading Airline”) podczas gali World Travel Awards, która odbyła się 5 września na Sardynii. Światowi eksperci z dziedziny podróży i turystyki nagrodzili także Lufthansę tytułem „Europe’s Leading Airline Lounge” za saloniki biznesowe na lotnisku we Frankfurcie.

„To dla nas zaszczyt, że po raz kolejny mogliśmy przyznać Lufthansie tytuł wiodącej europejskiej linii lotniczej. W trakcie naszej 22-letniej historii, ten przewoźnik nieustannie był najbardziej innowacyjnym i wyprzedzającym trendy w europejskim lotnictwie, dlatego nie jest niespodzianką, że znów doceniliśmy osiągnięcia Lufthansy.” – powiedział Graham E. Cooke, Prezes Zarządu i Założyciel World Travel Awards podczas uroczystej gali na Sardynii.

“Od tego roku pasażerowie mogą w pełni czerpać korzyści z naszych wielomiliardowych inwestycji w jakość, produkt i usługi. Dzięki temu możemy nadal umacniać naszą wiodącą pozycję w grupie międzynarodowych linii lotniczych w kategorii premium,” – powiedział Jens Bischof, Członek Zarządu Lufthansa German Airlines i Dyrektor Handlowy Lufthansa Group.

Linie Swiss International również zdobyły tytuł wiodącej europejskiej linii lotniczej w kategorii klasy biznes, co uwzględnia zarówno rejsy krótkiego zasięgu, jak i międzykontynentalne.

Bilety lotnicze w bardzo dobrych cenach: Skyscanner.pl | Tripsta.pl | Flipo.pl

W ostatnim czasie Lufthansa otrzymała także inną, ważną nagrodę. Podczas gali World Airline Awards w czerwcu zdobyła najwyższe laury w kategoriach „Najlepsza linia transatlantycka” i „Najlepsza linia zachodnioeuropejska”. Lufthansa została także wyróżniona w kategorii „Najlepszy salonik Klasy Pierwszej na świecie”. Business Travel Awards 2015 uhonorowały Lufthansę tytułem “Najlepszej linii krótkiego zasięgu”. Dzięki innowacjom takim jak nowa Klasa Ekonomiczna Premium i nowy serwis restauracyjny w Klasie Biznes, Lufthansa robi kolejny krok w kierunku zdobycia tytułu linii pięciogwiazdkowej.

(Informacja prasowa)