Wielka promocja w LOT! Ceny już od 199 PLN na loty po Europie oraz od 1769 zł na loty do Azji i Ameryki Północnej!

Rezerwuj nocleg na: Booking.com | Expedia.com | hotels.com | Otel.com

LOT uruchomił promocję na wszystkie połączenia do Europy, Azji i Ameryki Północnej. Przez dwa tygodnie bilety na podróż tam i z powrotem są dostępne w atrakcyjnych dalekich kierunkach od 1769 zł. Zniżka potrwa do 23 stycznia.

Promocja LOT-u umożliwia pasażerom krótką i wygodną podróż po Europie, do Azji i do Ameryki Północnej w niezwykle przystępnych cenach. Od 10 do 23 stycznia można kupić bilety na połączenia np. do Wilna i Kowna od 199 zł, Rygi i Kluż Napoki od 299 zł, Budapesztu i Oslo od 359 zł, a do Nowego Jorku, Chicago i Singapuru już od 1799 zł!Atrakcyjna oferta dotyczy nie tylko podróży rozpoczynających się w Warszawie, ale również w innych miastach w Polsce, takich jak Kraków, Rzeszów, Gdańsk, Wrocław i Lublin. Np. bilety na połączenie z Gdańska przez Warszawę do Pekinu i z powrotem można znaleźć w najniższej cenie już od 1769 zł!

Warto podróżować z LOT-em nie tylko ze względu na korzystną ofertę cenową. Przewoźnik oferuje pasażerom bogaty wybór połączeń w ponad 90 kierunkach na świecie, a konkurencyjny hub na Lotnisku Chopina w Warszawie umożliwia krótki czas na przesiadki – już od 35 minut.

>>> Kup bilet w promocji na stronie www.lot.com

Oferta LOT-u to gwarancja najwyższego komfortu podróży. Jako jedyny przewoźnik w Europie, zarówno na połączeniach krótkiego, jak też dalekiego zasięgu, LOT oferuje aż trzy klasy podróży: biznes, ekonomiczną premium i ekonomiczną. LOT dysponuje jedną z najmłodszych flot w Europie, a rejsy do USA, Chin, Kanady, Korei Południowej, Japonii i Singapuru realizuje Boeingami 787 Dreamliner, najnowocześniejszymi w swojej klasie samolotami świata.

LOT intensywnie się rozwija. Od początku 2016 r. polski przewoźnik wzbogacił ofertę o łącznie 50 tras oraz unowocześnił flotę o kolejne samoloty: szerokokadłubowe Dreamlinery i wąskokadłubowe B737 MAX 8. W 2018 r. LOT poleci po raz pierwszy m.in. z Rzeszowa: do Tel Awiwu (11 marca) i Newark (30 kwietnia), a z Warszawy: do Dubrownika (3 maja) i Singapuru (od połowy maja).

Obejmuje wszystkie połączenia dostępne w ofercie LOT-u. W wymarzoną podróż można wyruszyć między 12 lutego a 15 grudnia.

Bilety w promocyjnych cenach dostępne są na www.lot.com.

(Informacja prasowa)